Disney bodyčko & čelenka s uškami

decembra 16, 2016

body- Sugarbird Košice, rifle- C&A, kabát- Mango, šál- C&A, čižmy- CCC, čelenka- Clarie´s, náhrdelník- Swarovski 

Od môjho posledného outfitového článku ubehla už celkom dosť dlhá doba a po dvoch mesiacoch som tu s novým outfitom. Naposledy som Vám ukázala jednoduchý outfit v základných farbách s mojimi obľúbenými čiernymi Conversami. Aj keď som mala toho na pláne veľmi veľa a chcela som vydať veľa outfitov, keďže som mala kopu oblečenia, ktoré som Vám chcela takouto formou ukázať, bohužiaľ mi to klasicky veľmi nevyšlo a keďže môj blog je zameraný najmä na beauty témy (aj keď všeobecne sa zameriavam skôr na krásu, čiže všetko, čo sa týka krásy ženy), dala som prednosť recenziám a článkom, ktoré boli pre mňa a pre môj blog podstatnejšie. 

Ako ste si (možno) všimli, poslednú dobu články vychádzajú obdeň, čiže každý druhý deň. Je to najmä z toho dôvodu, že mám toho straašne veľa, veľa nápadov, veľa návrhov, veľa produktov, na testovanie, ale aj produktov, ktoré som si obľúbila alebo Vám o nich chcem niečo napísať. Niekedy za jeden mesiac absolútne nestíham vydať všetko, čo by som chcela a keďže nechcem, aby mi myšlienky "ušli" z hlavy a chcem články vydať čo najskôr, články vychádzajú každý druhý deň. Neviem, ako tomu bude v budúcnosti, ale dúfam, že tie 2-3 články za týždeň to budú. 

Každopádne, v poslednej dobe sa mi začalo dariť a zvyšujú sa mi čísla či už tu alebo na FB či Instagrame, za čo Vám nesmierne ďakujem.♥ Ako odmenu mám pre Vás nachystané tri veľké súťaže, jednu na blogu, jednu na FB a jednu na Instagrame a vyhrať budú môcť viaceré z Vás, tak ma nezabudnite aj naďalej sledovať a byť aktívny! Mám taký pocit, že sa z toho všetkého teším viacej, ako vy.:D

Čo sa týka outfitu, je opäť jednoduchý, v základných farbách. Jediný kúsok, ktorý to celé rozbil, je pruhované bodyčko s Mickey Mousom a Minnie, ktoré mám ešte zo staršej kolekcie zo Sugarbird Košice. V poslednej dobe je to asi jeden z mojich najobľúbenejších kúskov, ale keď ja tie Disney postavičky na oblečení milujem.♥ Perfektne sa nosí a hodí sa či už na bežný deň alebo aj na nejakú party. K nemu som si dala jednoduché čierne rifle, čierny kabát, veľký dekový čierno-sivý šál, obula som si moje nové čierne čižmy so zlatými detailami a strapcami, ktoré sú skrátka DO-KO-NA-LÉ a na hlavu som si nasadila zlatú čelenku s uškami. Takéto čelenky naozaj môžem! 

Páči sa Vám tento outfit? 


nakoniec, moje nové vianočné pazúriky ♥      FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

26 komentárov

 1. juuuj,to je veľmi milý outfit :) a tá manikúra je krásna :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Bodýčko je krásné♥ čelenka je taky pěkná, jenom vubec nevim kam bych ji nosila, spíš bych ji využila jako korunku místo těch oušek. Outfit je originální a nápaditý :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem:) Ja si tú čelenku dám hoci aj do školy:D

   Odstrániť
 3. Tú čelenku závidim. Kde sa dá kúpiť?

  AN Beauty Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Veľmi vkusný ouftit :)
  https://happinessinfewwords.wordpress.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. nechty sú fakt parádne ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. úúú, ten veľký šál vyzerá dokonalo hrejivo a pohodlne :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť

Článok, ktorý odporúčam

UMELÉ RIASY | moje tipy a triky

Keby sa ma niekto cca pred rokom spýtal či si viem nalepiť umelé riasy, iba by som smutne pokrútila hlavou a spomenula si na všetky svoj...

Obľúbené za posledný týždeň