Nariasené nohavice

júla 12, 2016

tielko-  Zara (second hand), nohavice- Mango (second-hand), sandále- Zara, okuliare- Stradivarius 

Slnko svieti, voda láka, postavme si snehuliaka! Neviem, čo ma to napadlo ale v poslednej dobe mám pocit, že som úplne naopak. Názory mením ako na bežiacom páse, jeden deň sa mi niečo páči a druhý deň zase nie a naposledy som si obliekla nariasené nohavice, ktoré keď mi mama priniesla domov, ohŕňala som nad nimi nos. A teraz? Neviem si ich vynachváliť! Skutočne sú neuveriteľne pohodlné, cítim sa v nich skvelo a dokonca lichotia mojej postave (keďže som si vždy myslela, že keď si oblečiem nejaké nohavice alebo rifle, ktoré sú mi len o kúsoček voľnejšie, vyzerám hneď ako sumo zápasník:D). Avšak tieto sa stali mojou novou láskou a určite ich ešte na seba veľa krát dám. 

V deň, keď sme fotky fotili som bola práve v Košiciach, moja mam tam (sem) prišla na výlet aj s kamarátkou a tak sme ich aj s priateľom prišli počkať na stanicu, priviedli smi ich na Hlavnú a nechali, nech si vychutnávajú Košice. Hneď som využila situáciu a priateľ ma pofotil priamo na Hlavnej, pri kostole Sv. Alžbety. V ten deň nebolo práve najteplejšie, aj keď slniečko svietilo, preto som zvolila práve už spomínané nariasené nohavice, ku nim jednoduché čierne tielko, hnedé sandále a moje obľúbené okuliare. Dajte vedieť, ako sa Vám páčia fotky, keďže podľa mňa sa priateľovi veľmi vydarili ( a posielam mu za ne pusu!). 

Keďže ja sa momentálne vyvalujem na pláži v Taliansku, želám Vám krásny letný deň a po dovolenke sa Vám hlásim! 
Zatiaľ pa.♥
                      FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Tie nohavice sú naozaj krásne! Sú veľmi zaujímavé, a preto sa mi neskutočne páčia :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Máš pěkný blog, a tento outfit je moc hezký a sluší ti. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc krásný outfit. Na chladnější letní dny, jak vyšitý. :)

  Letní narozeninová giweaway

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ďakujem krásne všetkým!!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. That's a really cool outfit, I love the pants, they're lovely! You have a great blog, would you like to follow each other?

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ten outfit je velice povedený ♥ Dělá ti moc krásnou postavu ;)
  a vzor kalhot je velice zajímavý ;)

  OdpovedaťOdstrániť

Článok, ktorý odporúčam

UMELÉ RIASY | moje tipy a triky

Keby sa ma niekto cca pred rokom spýtal či si viem nalepiť umelé riasy, iba by som smutne pokrútila hlavou a spomenula si na všetky svoj...

Obľúbené za posledný týždeň