Niečo o mne

by - 14 februáraVítam Vás na mojom blogu!

Som 18-ročná študentka hotelovej akadémie u nás v Piešťanoch, odkiaľ aj pochádzam. Aj keď študujem hotelierstvo, moje srdce sa uberá skôr odlišným smerom. Baví ma všetko ohľadom kozmetiky, či už je to jej testovanie, objavovanie nových, ale aj staro-nových produktov a takisto túžim po absolvovaní kozmetického kurzu. Momentálne som taký menší samouk v líčení a od nového roku 2017 pribudne na blogu ďalšia kategória článkov: "Líčenie". 

Blog som si založila na jar 2014. K písaniu mám blízko už odmalička. Milujem knihy a ako malá som túžila po tom, že raz napíšem vlastnú knihu. Taktiež som si z rôznych časopisov vystrihovala modelky alebo aj kozmetiku, lepila si to všetko do čistého zošita a vytvárala svoj vlastný magazín. Ako 14-ročná som si založila svoj prvý blog, ale nevedela som s ním ešte veľmi pracovať a ani mi to nevydržalo. Aj naďalej ma to k blogom lákalo, preto som sa rozhodla založiť si nový, ten, na ktorom práve ste a máte možnosť ho vidieť v jeho dnešnej podobe. 

Na blogu Saja Frey sa venujem najmä beauty témam, keďže ako som Vám už spomínala, ku kozmetike mám veľmi blízko. Taktiež na ňom máte sem-tam možnosť objaviť outfity, keďže móda ma tiež veľmi baví, recepty, články o cvičení, o miestach, ktoré som mala možnosť navštíviť, keďže cestovanie milujem a veľa random článkov. 

Okrem kozmetiky som veľký milovník oblečenia, tenisiek, rôznych čeleniek (napr. s kvetmi, s uškami,..), šperkov, hand made produktov, ale aj produktov vyrobených na Slovensku, zvierat, dobrého jedla, fotenia a milých a dobrých ľudí. Ako spôsob odreagovania preferujem cvičenie vo fitku. So všetkým, čo mám rada sa delím s mojimi čitateľmi. V článkoch vyjadrujem svoje úprimné pocity a názory a snažím sa byť maximálne sama sebou.

S veľkou hrdosťou môžem povedať, že po 2 rokoch blogovania som získala 3. miesto v kategórií Beauty v Bloger roka 2015. Taktiež som sa na jeseň 2016 stala členkou Elite blogger, čo si nesmierne vážim. Po vyše roku blogovania sa mi naskytli príležitosti spolupracovať s rôznymi značkami, ako napr. Makeup Revolution, Nivea, Yves Rocher, Notino, Sugarbird a mnoho iných. 

Fotky na blog fotím zrkadlovkou Canon EOS 100D alebo telefónom iPhone 7

V prípade, že ste nenašli odpoveď na Vašu otázku alebo máte záujem o spoluprácu, kontaktuje ma na môj mail: sajafrey@gmail.com, prípadne na mojej facebookvej stránke či instagrame

Dúfam, že Vás bude môj blog baviť, nájdete tu inšpiráciu a budete sa sem radi vracať!:)

Vaša, Saja. ♥FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You May Also Like

0 komentárov