Revlon paletky

decembra 14, 2016

Konečne som sa dočkala dnešného dňa. Aj keď je ešte len streda, pre mňa je toto najkrajší deň týždňa, keďže som dnes bola posledný krát v škole a začali mi vianočné prázdniny. A to z toho dôvodu, že mávame takto týždeň aj niečo pred vianočnými prázdninami zimnú prax v hoteloch a keďže my, štvrtáci, sme cez letné prázdniny boli obsluhovať na Bratislavskom hrade politikou z EÚ, odpracovali sme si to už vtedy a teraz ma čaká už iba chill. Konečne nemusím bežať zo školy domov, aby som ešte pri akom takom svetle mohla vyfotiť fotky na blog. Nemusím sa naháňať s článkami, hľadať si kúsok voľného času na blog medzi učením sa a pripravovaním projektov do školy. Už nič, iba pohoda a zháňanie darčekov, samé akcie, vylihovanie u priateľa, pečenie vianočných koláčov, upratovanie izby, chystanie článkov a tak:DDnes som tu pre Vás s ďalšou recenziou a tento krát sú to dve nové multifunkčné paletky od značky Revlon. S paletkami som ešte namala možnosť sa poriadne vyhrať, zatiaľ to bude iba moja recenzia a aký je môj dojem z nich, ale čo by ste povedali aj na nejaké líčenie s nimi? Dajte mi vedieť do komentárov! 

Paletky sú dostupné v dvoch prevedeniach a to 100 Romantic Nudes a 200 Seductive Smokies. Balenie je jednoduché elegantné čiernej farby a na druhej strane je nakreslené a popísané, čo je čo. Kkaždá paletka obsahuje šesť tieňov, štyri rúže a jednu lícenku. Je perfektná napr. na cesty, keď niekam idete a nechcete si so sebou brať zbytočne veľa šmieniek, tieto paletky sú perfektnou voľbou. Ušetria miesto a nájdete v nej presne to, čo potrebujete! 

Ako som už spomínala, máte na výber z dvoch prevedení. Začnem paletkou Romantic Nudes. Podľa farieb, ktoré sa v nej nachádzajú je vhodnejšia skôr na deň a na jednoduché denné líčenie. Obsahuje pieskové a hnedé tiene na oči, jemné a prirodzené farby rúžov a lícenku s nádychom do bronzova. Čo sa týka pigmentácie, dva horné tiene sú pigmentované slabšie, ale čo sa týka ostatných štyroch, pigmentácia je vcelku slušná, aj keď by som čakala trošku viac. Peletka tiež obsahuje tri malé štetčeky, štetec na pery, na tiene a na lícenku, ale sú skôr vhodné na také situácie, kedy naozaj nemáte v poruke nič lepšie. 

Druhá paletka, Seductive Smokies, obsahuje farby, ktoré sú vhodné na večerné líčenie alebo na nejakú spoločenskú udalosť. Tiene sú ladené do sivej a sú vhodné aj napr. na dymové líčenie. Obsahuje opäť štyri rúže, dva červené, jeden ružovkastý a jeden nude. Lícenka je taká do ružova. Pigmentácia je rovnaká, ako u predchádzajúcej paletky. Dva horné tiene sú pigmentované slabšie, ostatné štyri sú priemerné. Takisto obsahuje malé štetčeky. Poznáte túto značku? Máte už nejakú skúsenosť s týmito paletkami? 
          FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

12 komentárov

 1. Mě to teda nepřijde jako slušná pigmentace, obzvláště u té druhé paletky.. :/ což je docela škoda, protože odstíny v paletce vypadají nádherně. Já s Revlon nemám zkušenost žádnou, ani mě ta značka extra neláká.. :)

  Nikola Mills

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Možno keby si dám na viečko podkladový a na to tiene, bolo by to fajn, ale tak neviem, čakala som viac:) Uvidím, ako to pôjde pri líčení:)

   Odstrániť
 2. Tieto paletky ma na prvý pohľad zaujali ale tá pigmentácia mi príde fakt o ničom.. škoda :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. skús s podkladovou bázou nejaké líčenie :) ja som určite za a rada si pozriem ako budú pigmentované s nejakým podkladom :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mne by sadla určite tá prvá paletka s teplejšími odtieňmi! :) ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  * Dymové líčenie s MR Salvation Palette *

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Značku Revlon poznám, ale ešte nemám žiaden produkt od nich. Tieto paletky mi prídu pekne poskladané. Len škoda tej pigmentácie. Ale tak na denné líčenie by to bolo asi tak akurát:3

  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Od Revlonu som mala kedysi dávno make-up, ktorý bol celkom v pohode.

  AN Beauty Blog

  OdpovedaťOdstrániť

Článok, ktorý odporúčam

UMELÉ RIASY | moje tipy a triky

Keby sa ma niekto cca pred rokom spýtal či si viem nalepiť umelé riasy, iba by som smutne pokrútila hlavou a spomenula si na všetky svoj...

Obľúbené za posledný týždeň