Spolupráca

by - 14 februára

Máte záujem o spoluprácu s mojim blogom? Chceli by ste cezo mňa spropagovať svoj produkt, značku, firmu, prípadne nejaký druh služby? Máte záujem o inú formu reklamy na mojom blogu, instagrame či Facebooku? Neváhajte ma kontaktovať na mojom maily: sajafrey@gmail.com.

Produkty, ktoré sa mi páči alebo ma zaujmú a ktoré súvisia s tým, čomu sa venujem na blogu sa môžu objaviť na mojom blogu, Facebooku alebo Instagrame. Ak ma naozaj produkt či služba zaujme a budem spokojná, veľmi rada o tom uvedomím moje čitateľky.

Blog zameriavam predovšetkým na beauty témy a všetko okolo toho, ale rada sem-tam odbočím do oblasti módy, keďže to je taktiež moja záľuba, ako aj cvičenie a zdravý životný štýl. Na maily Vám veľmi rada poskytnem bližšie informácie, ako aj cenník mojich služieb.

Výnimočne rada podporím začínajúce značky/firmy alebo produkty slovenskej či českej výroby (samozrejme iba ak ma zaujmú a budem spokojná) formou bartru

V rámci blogu Saja Frey som mala/mám možnosť spolupracovať s:
Urban Decay, Kiehl's, Lush, Dermacol, L'Oreal, Gosh, Avon, Mary Kay, Yves Rocher, Revlon, Ziaja, Makeup Revolution, Freedom, Elnino, Notino,

Moje úspechy:
Bloger Roka 2017: TOP 9 v kategórií Beauty
Bloger Roka 2015: TOP 3 v kategórií Beauty 
Elite Blogger SK


You May Also Like

0 komentárov

Labels