Niečo o mne

by - 14 februára


Alexandra Dubovská
20
Piešťany, Košice

Vítam Vás na mojom blogu Saja Frey!

Som 20 ročné obyčajné dievča, ktoré vyštudovalo hotelovú akadémiu v Piešťanoch a momentálne som študentkou UPJŠ v Košiciach, kde študujem masmediálne komunikácie. Od malička som hyperaktívna a kreatívna a preto som sa práve v písaní svojho vlastného blogu našla. Pamätám si, ako som bola malá, vystrihovala som si z časopisov rôzne obrázky, ktoré som následne lepila do čistého zošita a tvorila si vlastný magazín. Takisto som od mala milovala, keď ma niekto fotil alebo natáčal, čo mi ostalo doteraz, iba s tým rozdielom, že milujem byť aj za fotoaparátom.

Milujem svoju rodinu a priateľov, milých a pozitívnych ľudí, ktorí vedia počúvať, majú dobré srdce a je s nimi sranda, krásu Slovenskej prírody, spoznávať nové miesta a kultúry, zvieratá, plánovanie vecí, vysiace nápadité náušnice, karamelové latte a sójové cappuccinoc, relax, crossfit, inšpiráciu,  citáty, dobré knihy s príbehom, dobrú hudbu, prekvapenia a darčeky, ale aj obdarovanie niekoho iného, líčenie, dobrú a kvalitnú kozmetiku (netestovanú najlepšie), ten pocit, keď idem od kaderníčky, sladkasté vône, dobré jedlo (burgre!!!), dlhé prechádzky, Conversy, nové oblečenie na cvičenie, produktívne dni a keď môžem inšpirovať a pomôcť niekomu inému.

Svoj prvý blog som si založila ako 13-ročná, avšak blog, na ktorom som dnes, som spustila 14.2.2014 (presne na Valentína, keďže to pre mňa bola a aj je láska). Môj blog je určený primárne pre ženy a venujem sa na ňom rôznym beuaty témam, ako je napr. starostlivosť o pleť či vlasy, líčenia, rôzne moje tipy a triky, recenzie na produkty a podobne. Okrem beauty na mojom blogu nájdete aj rôzne lifestyle témy, kde píšem najmä o mojich pocitoch a veciach, ktoré milujem (ako napr. cvičenie, móda, pečenie, cestovanie a pod.).

Do každého článku a fotky sa snažím vložiť kúsok seba. Snažím sa svojim čitateľkám pomôcť, poradiť, odovzdať ďalej rôzne zaujímavé informácie zo sveta krásy a zároveň Vám spríjemniť voľný čas čítaním mojich článkov. 

Fotky na blog fotím zrkadlovkou Canon EOS 100D alebo telefónom iPhone 7

Pokiaľ sa Vám moja práca práči, budem rada, ak sa pripojíte ku sledovateľom na mojom blogu. Takisto ma môžete sledovať aj na mojom Instagrame (TU), Facebooku (TU) alebo youtube (TU).

Vaša, Saja. ♥FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  YOUTUBE |  TUMBLR

You May Also Like

0 komentárov

Labels