Mayani Design- Unicorn štetce

31 augusta

Láska na prvý pohľad. Poznáte to, no nie? Presne tak by som to nazvala, keď som prvý krát uvidela tieto štetce. Proste láska na prvý pohľad. A asi dva dni na to boli v akcii. Osud? Čo iné by to aj mohlo byť?!

Hneď, ako mi prišli, som sa na ne nemohla vynadívať. Nádherný dizajn. Vskutku také nádherné som ešte nevidela. Rúčky sú naozaj krásne a štýlovo prepracované, farby jasné a žiarivé, že až na nich môžem oči nechať.


Sprvu som sa trochu bála, či vôbec budú kvalitné. Predsa len, určite viete, ako to väčšinou chodí. Ale keďže som ich neobjednávala z nejakej čínskej stránke, ale zo známeho slovenského e-shopu, riskla som to.

A musím povedať, že neľutujem. Pracuje sa s nimi krásne, najmä s tými na pleť. Štetiny sú husté a krásne jemné. Na pleti sú veľmi príjemné. Síce sa trochu bojím, že keď si ich zašpiním od make-upu, už nebudú také krásne, budem to musieť nejak prežiť. Alebo ich častejšie umývať.:DSada obsahuje štyri štetce na pleť a tri na oči. Prišli zabalené spolu v jednom obale. Trochu ma mrzí, že ku nim nebolo nijaké pekné púzdro. Žeby s jednorožcom? To by bolo dokonalé!

Výber štetcov od tejto značky ma celkovo veľmi zaujal, keďže sú v rôznych krásnych prevedeniach. Na výber sú napr. ďalšie farebné prevedenia unicorn štetcov, takisto ma veľmi zaujali aj v prevedení mermaid a po novom sú dokonca s dizajnom rúží! Som si istá, že každá si nájde tie svoje. 

Čo na ne hovoríte? 
FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

14 komentárov

 1. Bože tie sú krásne!!! <3 Ja som už tiež nad takými podobnými premýšľala, ale keďže mám momentálne ešte kopec dobre funkčných Zoeva štetcov, tak som si ich odpustila .. zatiaľ :D

  Inak u mňa ťa čakajú ešte jedny štetce, nakoniec mi ich priniesli už 29.!! *___*

  www.nasklee.com // GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Designově jsou fakt krásné :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Sú nádherné. Je som takéto podobné videla na instagrame keď tam mal nejaký e-shop reklamu. Museli byť dosť drahé. Ale ze to to asi stojí! :D

  www.annslifea.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Práve že neboli vôbec, vyšli ma nejak do 10€:)

   Odstrániť
 4. Mňa na nich tak isto zaujal dizajn, milujem jednorožce ! <3 ale od kúpi ma odrádza práve to, že takéto krásne štetce nezvyknú byť kvalitné :/ Raz som si objednala jedny štetce z Ebayu a bola som s nimi spokojná, lenže po čase začali pĺznuť.
  World of Nicol

  OdpovedaťOdstrániť
 5. vyzerajú absolútne nádherne a sama po nich pozerám už nejaký ten piatok! :D jediné čo ma stále drží od toho aby som si ich kúpila je že by som prijala viac očných a menej štetcov na pleť :D ale to ej len personal preference :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Sú krásne. Tiež ich mám, ale asi ťa sklamem, pretože ten známy slovenský e-shop tieto veci nakupuje z Číny a predáva za drahšie.Takže sa na to netreba spoliehať.

  AN Beauty Blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak mňa nevyšli nejak veľa, takže cena ma nemrzí:)

   Odstrániť