Mayani Design- Unicorn štetce

augusta 31, 2017

Láska na prvý pohľad. Poznáte to, no nie? Presne tak by som to nazvala, keď som prvý krát uvidela tieto štetce. Proste láska na prvý pohľad. A asi dva dni na to boli v akcii. Osud? Čo iné by to aj mohlo byť?!

Hneď, ako mi prišli, som sa na ne nemohla vynadívať. Nádherný dizajn. Vskutku také nádherné som ešte nevidela. Rúčky sú naozaj krásne a štýlovo prepracované, farby jasné a žiarivé, že až na nich môžem oči nechať.


Sprvu som sa trochu bála, či vôbec budú kvalitné. Predsa len, určite viete, ako to väčšinou chodí. Ale keďže som ich neobjednávala z nejakej čínskej stránke, ale zo známeho slovenského e-shopu, riskla som to.

A musím povedať, že neľutujem. Pracuje sa s nimi krásne, najmä s tými na pleť. Štetiny sú husté a krásne jemné. Na pleti sú veľmi príjemné. Síce sa trochu bojím, že keď si ich zašpiním od make-upu, už nebudú také krásne, budem to musieť nejak prežiť. Alebo ich častejšie umývať.:DSada obsahuje štyri štetce na pleť a tri na oči. Prišli zabalené spolu v jednom obale. Trochu ma mrzí, že ku nim nebolo nijaké pekné púzdro. Žeby s jednorožcom? To by bolo dokonalé!

Výber štetcov od tejto značky ma celkovo veľmi zaujal, keďže sú v rôznych krásnych prevedeniach. Na výber sú napr. ďalšie farebné prevedenia unicorn štetcov, takisto ma veľmi zaujali aj v prevedení mermaid a po novom sú dokonca s dizajnom rúží! Som si istá, že každá si nájde tie svoje. 

Čo na ne hovoríte? 
FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

14 komentárov

 1. Bože tie sú krásne!!! <3 Ja som už tiež nad takými podobnými premýšľala, ale keďže mám momentálne ešte kopec dobre funkčných Zoeva štetcov, tak som si ich odpustila .. zatiaľ :D

  Inak u mňa ťa čakajú ešte jedny štetce, nakoniec mi ich priniesli už 29.!! *___*

  www.nasklee.com // GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Designově jsou fakt krásné :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Sú nádherné. Je som takéto podobné videla na instagrame keď tam mal nejaký e-shop reklamu. Museli byť dosť drahé. Ale ze to to asi stojí! :D

  www.annslifea.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Práve že neboli vôbec, vyšli ma nejak do 10€:)

   Odstrániť
 4. Mňa na nich tak isto zaujal dizajn, milujem jednorožce ! <3 ale od kúpi ma odrádza práve to, že takéto krásne štetce nezvyknú byť kvalitné :/ Raz som si objednala jedny štetce z Ebayu a bola som s nimi spokojná, lenže po čase začali pĺznuť.
  World of Nicol

  OdpovedaťOdstrániť
 5. vyzerajú absolútne nádherne a sama po nich pozerám už nejaký ten piatok! :D jediné čo ma stále drží od toho aby som si ich kúpila je že by som prijala viac očných a menej štetcov na pleť :D ale to ej len personal preference :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Sú krásne. Tiež ich mám, ale asi ťa sklamem, pretože ten známy slovenský e-shop tieto veci nakupuje z Číny a predáva za drahšie.Takže sa na to netreba spoliehať.

  AN Beauty Blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak mňa nevyšli nejak veľa, takže cena ma nemrzí:)

   Odstrániť

Článok, ktorý odporúčam

UMELÉ RIASY | moje tipy a triky

Keby sa ma niekto cca pred rokom spýtal či si viem nalepiť umelé riasy, iba by som smutne pokrútila hlavou a spomenula si na všetky svoj...

Obľúbené za posledný týždeň