Mary Kay novinky

februára 15, 2017

Vždy som bola zástancom toho, že pokiaľ robíte to, čo milujete, budete v tom úspešní, bude sa Vám dariť a bude Vás tá práca napĺňať. Aj keď pre mňa blog je iba koníček a plnenie môjho malého-veľkého sna, som nesmierne vďačná za všetko, čo som vďaka nemu zažila, čoho som mala možnosť zúčastniť sa a za úžasných ľudí, ktorých som vďaka nemu spoznala. 

Nebudem sa tajiť mojim nadšením. V blogu sa mi začalo veľmi dariť a nesmierne ma teší, ako vy, moje čitateľky, oceňujete moju prácu. Každá blogerka mi určite potvrdí, že vidieť všetku tú spätnú väzbu je nádherný pocit! Blogu som sa začala venovať naozaj veľmi aktívne a takisto aj môjmu Facebooku a Instragramu, ktoré sú jeho neodmysliteľnou súčasťou. A vďaka tomu všetkému sa mi podarilo nadviazať niekoľko úžasných spoluprác, okrem iného aj s Mary Kay. 


V blízkej dobe sa môžete tešiť, že Vám na mojom blogu budem predstavovať ich novinky a začneme už dnes. V prvom balíčku s novinkami sa ku mne dostala kolekcia Satin Hands white tea & citrus, ktorá obsahuje zmäkčujúci krém, zjemňujúci peeling a výživný krém. Druhým produktom je paletka štyroch očných tieňov Pure Dimensions. 

Kolekcia Satin Hands white tea & citrus

Čo sa týka tejto troj dielnej sady, viem Vám poskytnúť zatiaľ iba objektívnu recenziu. Dizajn je úplne jednoduchý, ale pritom vyzerá skvelo, čo schvaľujem. Vôňa je skôr taká čistá, citrusová, ktorú prebíja vôňa bieleho čaju (prekvapivo:D). Už som o tejto rade počula a čítala dosť, takže som naozaj veľmi zvedavá, aká bude. Ak by ste chceli neskôr recenziu s mojimi pocitami z nej, dajte vedieť.:)Paletka štyroch očných tieňov Pure Dimensions: Moroccan Dunes

Na tejto paletke ma hneď ako prvý zaujal jej dizajn. Ako prvé mi to hneď pripomenulo mušľu. Dizajnovo je veľmi veľmi zaujímavá. Aj keď som ešte nemala s dekoratívkou od Mary Kay nejaké skúsenosti, bola som veľmi príjemné prekvapená. Nezaostáva nie len dizajnovo, ale aj v pigmentácií, ktorá je perfektná. Tiene sú už na pocit veľmi príjemné a držia skvelo. Určite sa môžete tešiť na nejaké líčenie. Kombinácia farieb v tejto paletke je vhodná najmä na denné nosenie.:)
Páčia sa Vám tieto novinky? Používate produkty od Mary Kay?                   FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

12 komentárov

 1. Novinky vypadají skvěle, a ty stíny jsou luxusní ! :)

  LenaČerge

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já tuto značku nijak extra nezkoušela, ale ty stíny vypadají naprosto skvěle, jak balením, tak i pigmentací. :)
  Soutěž o pečující produkty

  OdpovedaťOdstrániť
 3. paletka je super,určite budeš spokojná :) aj Satin Hand sú proste závislosť :D
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tieto novinky som skúšala a sú naozaj super :)
  My blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásne obaly má tá sada a tie tiene vyzerajú tiež zaujímavo. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. O novinkách od tejto značky som už čítala na viacerých blogoch :) Mám pocit, že hlavne musím niečo od Mary Kay vyskúšať :) Najviac ma láka tá rada na ruky, ale ani tá paletka nevyzerá zle :)

  Ardnaxela

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Já od této značky nic nezkoušela, ale má krásné barvičky ! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Celá rada noviniek Mary Kay aktuálne sú za mňa samé TOP veci. Táto kolekcia Satin Hands je za mňa absolútne najlepšia. :)
  BeautyByLenka

  OdpovedaťOdstrániť
 9. som ani nevedela, že máš tú paletku, no to sa ťa potom popýtam, či si spokojná, lebo mne príde veľmi drahá :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Ta sada na ruce je skvělá. Měla jsem od nich i tu původní řadu, ale tahle mi vyhovuje víc (a voní víc). :)))

  INKA – lifestyle, focení, líčení, krása, DIY a novinky

  OdpovedaťOdstrániť

Článok, ktorý odporúčam

UMELÉ RIASY | moje tipy a triky

Keby sa ma niekto cca pred rokom spýtal či si viem nalepiť umelé riasy, iba by som smutne pokrútila hlavou a spomenula si na všetky svoj...

Obľúbené za posledný týždeň