Želé na zuby? | Novinka od LUSH

novembra 07, 2019


Krásny deň Vám želám! Popri školení do svojej novej práce som si našla chvíľku, aby som si pre Vás pripravila článok a niečo Vám napísala o novinke, ktorá mi prišla na testovanie z môjho milovaného Lushu. Ak ma sledujete dlhšie, tak isto viete, že Lush je moja srdcovka a ich produkty milujem. Vždy sa teším na testovanie noviniek, ktoré mi od nich prídu a ani tento krát tomu nebude inak. 

Hneď ako mi prišiel mail s tým, že Lush prichádza s novými želé na zuby, vedela som, že to chcem vyskúšať. Milujem kreatívne veci a Lush je majster v tomto obore. A želé na zuby? Tak o tom som ja ešte nepočula! 


Na testovanie som si vybrala dve príchute: Blue Tooth a Plaque Sabbath (bohužiaľ, už ani jedna nie je dostupná). Priznám sa, že som si vyberala najmä na základe farby, ale aj podľa toho, že som nechcela veľmi sladké želé. Funguje to v podstate tak, že si do želé ponoríte zubnú kefku, naberiete hmotu (stačí trochu, viď. fotka), opláchnete vodou a klasicky si čistíte zuby. 

Možno sa Vám zdá, že je toho primálo a raz-dva to spotrebujete, opak je. pravdou. Ja verziu Blue Tooth používam už takmer mesiac a mám tam ešte 2/3 balenia. Mimochodom, cena je tiež skvelá, produkt vychádza okolo 8€.


Názov Plaque Sabbath vám isto niečo pripomína. Momentálne však nehovoríme o anglickej heavymetalovej skupine, ale o zubnej paste "trochu inak". Zaujala ma najmä kvôli svojej čiernej farbe, ktorá mi pripomenula produkty z aktívneho uhlia, ktoré aj obsahuje. Okrem neho obsahuje aj klinčekový olej a výťažok z mäty priepornej. Upokojuje ďasná a má antiseptické vlastnosti. 


Želé Blue Tooth som si vybrala nie len kvôli nádhernej žiarivej modrej, ale najmä kvôli tomu, že obsahuje výťažky z aukalyptusu a nálev z citrónovej trávy a ja skrátka milujem sviežy dych! Toto želé na zuby mi chutí ešte o trochu viac, ako vyššie spomínané. Má antibakteriálne účinky a sľubuje žiarivý úsmev. 


Aj keď tieto dve sú už vypredané, určite sa bežte pozrieť aj na zvyšné, ktoré ešte majú v ponuke a vyskúšajte ich. Verte mi, že sa do nich zamilujete minimálne tak veľmi, ako ja. Ak obľubujete svieže zubné pasty, určite by som išla do Spearmint Bubblegum a pokiaľ je pre Vás sladšie to pravé, rozhodovala by som sa medzi Tooth Fairy a Candy Cane

Ak ste ich už skúšali, prípadne sa na niektorú chystáte, určite mi dajte vedieť dolu v komentároch a ja sa na Vás teším pri najbližšom článku. Zatiaľ sa majte krásne!

* Článok obsahuje spoluprácu s e-shopom lush.cz
* Barter

You Might Also Like

3 komentárov

 1. Tak tieto produkty vyzerajú skvelo! Nikdy som o podobnej paste nepočula a rozhodne by ma zaujímali jej účinky a celkové používanie :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. lush vždy príde s nejakou zaujímavou verziou bežných vecí :)

  WHEN PIGS FLY

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zajímavé, nikdy jsem o želé na zuby neslyšela. Ale vypadá to zajímavě, takže se po něm podívám a zkusím:-)

  OdpovedaťOdstrániť

Článok, ktorý odporúčam

UMELÉ RIASY | moje tipy a triky

Keby sa ma niekto cca pred rokom spýtal či si viem nalepiť umelé riasy, iba by som smutne pokrútila hlavou a spomenula si na všetky svoj...

Obľúbené za posledný týždeň