Lux Factor sérum na rast mihálnic

marca 30, 2018


 

Jedna z vecí, ktorú som môjmu chlapovi vždy závidela, sú jeho prirodzene dlhé a husté riasy. Stačilo by ich len trochu zvýrazniť špirálou a boli by dokonalé. Vždy, keď mu ich nahlas obdivujem, vynadá mi, že keby som si ich tak často nelíčila, mala by som ich aj ja také. Či je to už tým líčením, genetikou alebo nesprávnym odličovaním, s mojimi riasami som mala dosť problém. Neboli práve najkratšie, ale ani nejak extra dlhé či husté. Taký priemer. No asi ako každá žena, aj ja som vždy túžila po dlhých a krásnych mihálniciach.

Keď prišli do módy rôzne  3D, 4D a 5D mihálnice, veľmi ma to lákalo vyskúšať ich. Vďakabohu, nikdy som sa na ne neodhodlala. Niekoľko mojich kamarátok a známych ich malo a akurát tak si buď úplne zničili svoje riasy alebo o ne prišli úplne. Preto som skúmala a hľadala ďalšie spôsoby, ako mať krásne riasy. Áno, ešte stále sú tu umelé mihálnice, ktoré si sem-tam rada dám, ale stále to nepôsobí prirodzene a je to skrátka vidieť, že nie sú vaše.

Asi poslednou alternatívou sú rôzne séra na rast, ktoré, povedzme si úprimne, sú dosť drahé. S mojim obmedzeným študentským rozpočtom mi bolo naozaj veľa dať 90€ za nejaké sérum, ktoré vôbec nemusí fungovať. Až mi prišla ponuka od firmy LuxFactor či by som nechcela otestovať ich sérum. A keďže som bola veľmi veľmi zvedavá a o tomto sére som už niečo čítala, rozhodla som sa, že ho vyskúšam.


Ide o klasické sérum na rast mihálnic, ktoré sa nanáša tenučkým štetcom. Naberiete si produkt a malé množstvo nanesiete ku korienkom mihálnic. Ak chcete vidieť výsledky čo najskôr, sérum by ste si mali nanášať každé ráno a večer. Keďže ja ráno väčšinou nestíham, zabudnem alebo nemám čas počkať, aby sa sérum vstrebalo, nanášam si ho len každý večer. Naozaj stačí pár kvapiek, oko vôbec nedráždi a celá aplikácia zaberie maximálne desať sekúnd.

Jedno balenie séra mi vydrží tak mesiac a pól. Už po prvom balení by ste mali vidieť výsledok, preto odporúčam, aby ste si mihálnice pred prvou aplikáciou odfotili a potom opäť po vypotrebovaní celého séra. Za seba môžem povedať, že výsledky sú naozaj viditeľné a sérum funguje. Najväčší rozdiel pozorujem na dolných mihálniciach, ktoré sú krásne dlhé. Momentálne sérum používam cca pól roka a moje nové dlhšie a zdravšie mihálnice už získali množstvo komplimentov. Kamarátky sa ma stále pýtajú, čo za produkt používam, keď mi tak nádherne narástli mihálnice. A ja si len užívam svoje krásne mihálničky, po ktorých som tak dlho túžila.
Ako môžete vidieť na fotke pred, moje riasy neboli nejak výrazne slabé, riedke ani krátke. Ale ako je to pri nás- ženách bežné, skrátka som s nimi nebola spokojná. Pri pravidelnom používaní (každý večer) moje riasy zosilneli, sú hustejšie a dlhšie.

Používate nejaké séra na rast rias? Máte skúsenosti s týmto sérom? FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Zajímavé, dlouho už po nějakém séru na řasy taky koukám, protože mám poslední dobou pocit, že to není, co bývalo :D Tak až našetřím ze studentského rozpočtu tak po něčem kouknu konečně :D

  Written by M*

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Anonymný31/3/18 13:42

  Tak to vypadá hodně zajímavě a ten výsledek?! :D

  Jdu si za svým snem
  Nekonečná knihovna

  OdpovedaťOdstrániť
 3. hello,
  i'm a new follower of your blog, can you follow mine on my blog?
  http://amoriemeraviglie.blogspot.it
  thanks <3

  OdpovedaťOdstrániť

Článok, ktorý odporúčam

UMELÉ RIASY | moje tipy a triky

Keby sa ma niekto cca pred rokom spýtal či si viem nalepiť umelé riasy, iba by som smutne pokrútila hlavou a spomenula si na všetky svoj...

Obľúbené za posledný týždeň