Rimmel London Mascara Scandal Eyes Lycra Flex

apríla 11, 2016

Neviem ako vy ale ja som si už stihla zvyknúť, že bez použitia umelých mihalnic alebo trsov moje mihalnice proste nikdy nebudú ako tie, ktoré majú modelky v reklamách. Teda, aspoň som zatiaľ neobjavila žiadnu riasenku, ktorá by mi mihalnice výrazne predĺžila a krásne zahustila najmä bez toho, aby sa drobila alebo vytvárala hrudky. Už dávno som toto hľadanie mojej vysnívanej riasenky vzdala, aj keď moje kritéria na to, aby ma aspoň trochu ohúrila a ostala som jej verná sú stále vcelku prísne.

Po mnohých sklamaniach, akým pre mňa bola aj napríklad riasenka korálovej farby od Maybelline, som bola dlho verná tým od Avonu. Riasy mi vcelku dosť vytočili a zahustili, nedrobili sa a nemala som dôvod ich meniť, najmä pre to, že som sa bála ďalšieho sklamania a aj zbytočne vyhodených peňazí. 

Nedávno som vrámci spolupráce s internetovým obchodom parfemy-elnino.sk dostala možnosť vyskúšať si práve túto zelenú riasenku od Rimmel London. Zo začiatku som váhala, či vôbec mám ísť do toho ale zvíťazila moja zvedavosť a túžba po testovaní novej kozmetiky a tak som sa rozhodla, že ju predsa len vyskúšam. 

Musím sa priznať, že som spočiatku nemala nejaké veľké očakávania. Od Rimmel som zatiaľ žiadnu riasenku neskúšala (aspoň si za to nespomínam). Prvé, čo ma na nej zaujalo, bolo pútavé balenie v zelenej farbe. Riasenka tiež sľubuje objem a pružnosť rias, aj keď to som brala v celku s rezervou, po skúsenostiach s predchádzajúcimi riasenkami. Avšak už po otvorení a vybratí kefky vo mne zaiskrila nádej, že ma predsa len nesklame.


Neviem ako Vám ale mne kefka tohto tvaru veľmi vyhovuje. Zatiaľ sa mi ešte nestalo, že by riasenka s takouto kefkou bola zlá. Samozrejme, mihalnice až do neba proste nebudem mať ale minimálne viditeľne tmavšie a vytočené áno.

Nemýlila som sa a riasenka naozaj nesklamala a momentálne patrí medzi moje obľúbené a jednoznačne si ju zaobstarám opäť. Ako môžete vidieť na fotkách pred a po, mihalnice mi naozaj viditeľne predĺžila, sú tmavšie a výraznejšie. Preto ak hľadáte riasenku za dobrú cenu, ale ktorá za to naozaj aj stojí a len Vám mihalnice nezlepí dokopy, určite siahnite po tejto.

pred:

po:

                     FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

21 komentárov

 1. Tak ta vypadá super :) Já si dost oblíbila KIKO řasenky, protože jako jediné mi řasy vážně prodlouží :)

  Simply Janet

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vyzerá zaujímavo :) Ja som však už roky verná mojej osvedčenej klasike :)

  CRYSTAL PEOPLE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jee taky ji mam a jsem s naprosto spokojena. ;-)vv

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Moje řasy vypadají přibližně podobně, co se hustoty a délky týče, jako ty tvoje. V kategorii těchto levných řasenek nevidím téměř žádné rozdíly, klíčový je pro mě jenom plastový štěteček s tvrdými "bodlinkami".

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Táto sa mi celkom páči, no nejako neverím Rimmelu čo sa týka riaseniek :D Ale podľa tvojho článku by som do tejto aj šla, páči sa mi aj jej obal! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tohle je moje nejoblíbenější řasenka od Rimmelu! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Anonymný12/4/16 20:26

  RL miluju! Sice tu řasenku nemám, ale určitě bude skvělá! Zatím mě nikdy jejich produkty nezklamaly. :)
  Catherine Ribbon

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Skvělý, že jsi našla řasenku, která ti vyhovuje :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Líbí se mi, ale nepořídím si ji :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/2016/04/tip-vonavy-obchod.html

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Mňa nejak nezaujala a navyše mám doma plné zásoby :D. Momentálne používam Lash Sensational a tá je perfektná a ešte jednu od Gabriela Salvete s argánovým olejom a tá tiež veľmi dobre odvádza svoju prácu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Vyzerá super... tiež som kedysi používala Rimmel (:

  Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Ja mam teraz špirálu od Catrice a je celkom fajn :)
  Pokial chceš budem rada ak sa zapojiš do moje jarnej giveaway o parfém a iné :) http://fashion-paradis.blogspot.sk/2016/04/jarna-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Udělala ti moc krásné řasy :) Já teď taky používám řasenku od Rimmel a jsem s ní moc spokojená.
  Rimmel The Only 1

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Mascara vyzerá super! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Pekná maskarra, len škoda, že viac nezahusťuje. Ale predlži krásne :)
  Aďulik Sun

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Vypadá skvelo! ♥

  XOXO

  http://nikolaknazikova.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Veľmi pekný článok a maskara vyzerá veľmi dobre :) Pekne predlžuje riasy :)

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Pekne predlzi riasy, ja mam momentalne jednu od astor a ta je skvela. Co som mala od avonu riasy urobili pekne, ale dat to dolu to bolo strasne

  OdpovedaťOdstrániť

Článok, ktorý odporúčam

UMELÉ RIASY | moje tipy a triky

Keby sa ma niekto cca pred rokom spýtal či si viem nalepiť umelé riasy, iba by som smutne pokrútila hlavou a spomenula si na všetky svoj...

Obľúbené za posledný týždeň