Sun in the hair

apríla 13, 2015

Ako dlho som na toto počasie čakala! Úprimne, už som si aj myslela, že sa ho nikdy nedožijem. Ale slnečné lúče na nás nenechali dlho čakať a konečne už bolo vonku krásne počasie a keď som pozerala predpoveď na nasledujúci týždeň, až mi srdce podskočilo. Celý týždeň vyše 20 stupňov! No čo viac si priať?! Možno tak ešte také prázdniny by bodli, haha.
Milujem jar, podľa mňa je to najkrajšie ročné obdobie, všetko je krásne rozkvitnuté, vo vzduchu voňajú kvety a blížiace sa leto a všetko sa prebúdza. 
Ako tak blúdim obchodmi, nejde sa nezamilovať do nových kolekcií plných pastelových farieb, kvetov a krásnych potlačí. Keby je podľa mňa, jar by mohla byť kludne aj celý rok!

 
šaty- H&M
riflová bundička- ???
nadkolienky- H&M
slip-ony- New Yorker
hodinky- Reserved
náušnice- Gate

A keďže víkend bol jednoducho krásny a slnko konečne teplo svietilo, vybehla som do mesta len v šatách s nadkolienkach a bundičkou. Veľmi sa mi v poslednej dobe zapáčilo nosenie sukní a šiat a k tomu nadkolienky a kedy to nosiť ak nie teraz? Presnejšie, ako môžte vidieť na fotkách som si obliekla sivo čierne šaty nad kolená s potlačov kvetov na vrchnej časti a dvojvrstvovou sukňou, pričom druhá vrchná vrstva je priesvitná. K tomu som si dala obyčajnú džínsovú bundičku tmavej farby, vysoké čierne nadkolienky a čierne slip-ony. Outfit som doladila jednoduchými menšími bielymi hodinkami a vysiacimi náušnicami.

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Máš pekný odtieň vlasov :) Aká je to farba?

  http://baribircak.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. fuu neviem ti presne povedať, kaderníčka mi ju miešala asi zo 4 odtieňov blond:/ ale ďakujem pekne:)

   Odstrániť

Článok, ktorý odporúčam

UMELÉ RIASY | moje tipy a triky

Keby sa ma niekto cca pred rokom spýtal či si viem nalepiť umelé riasy, iba by som smutne pokrútila hlavou a spomenula si na všetky svoj...

Obľúbené za posledný týždeň