Môj vysnívaný kozmetický stolík

27 júna


Každá správna milovníčka kozmetiky by mala mať vo svojej izbe akési posvätné miestečko pre jej kozmetickú zbierku: kozmetický stolík. Veľmi ma mrzí, že ja také svoje miesto nemám, keďže na to zatiaľ bohužiaľ nemám miesto. Najmä keď prechádzam We heart it a vidím všetky tie nádherné fotky kozmetických stolíkov.

Dobrou správou je, že ma čaká sťahovanie. Síce až za minimálne pól roka, ale viete si predstaviť moje nadšenie. Budem si zariaďovať novú izbu! V ktorej bude mať svoje miesto aj môj vysnívaný kozmetický stolík. 

No a teraz nastáva problém. Neviem si vybrať, že ktorý! Preto budem potrebovať pomoc od Vás. Rozhodla som sa vytvoriť akýsi wishlist, ako by mohol môj kozmetický stolík vyzerať a vy mi pomôžete vybrať, ktorý je ten naj.

Kozmetický stolík č. 1


Môj prvý výber padol na tento stolík. Chcem niečo jednoduché, moderne, v bielej farbe a najmä so zrkadlom. Zrkadlo sa dá sklopiť, je to vlastne kryt šuflíka. Aj keď úložného priestoru tento stolík nemá najviac, to by som nejak domyslela a pravdepodobne by som si ku nemu dokúpila malú komodu. 

Kozmetický stolík č. 2


Naopak druhý kozmetický stolík ma úložného priestoru až až. Viem si predstaviť, ako by som si do šuflíkoch rozdelila dekoratívku a v skrinke si uložila ďalšie produkty. Takisto má krásne veľké zrkadlo. 

Kozmetický stolík č. 3


Tento mi príde troche menší, ako predchádzajúce stolíky, ale veľmi sa mi páčia poličky, na ktorých by som si mohla vystaviť moje obľúbené produkty. Aj keď by som tam zrejme musela veľmi často utierať prach. Takisto nemá veľa odkladacieho priestoru, preto by k nemu bolo potrebné dokúpiť malú komodu alebo skrinku. 

Kozmetický stolík č. 4


Posledný stolík je taký šetrič priestoru. Je rohový, ale mňa veľmi zaujal úložným priestorom, ktorý ponúka. Takisto sa mi veľmi páči riešenie šuflíkov. Obsahuje až 3 zrkadlá, 2 bočné sú mierne zahnuté, čo je skvelé. 

Samozrejme, ako pravý maniak na všetko dizajnové a krásne, vybrala som si aj niekoľko dekorácií, ktorými by som si stolík vyzdobila a zútulnila (alebo skôr zabrala miesto?). 


Tak čo na to poviete, ktorý kozmetický stolík sa najviac páči Vám? Nezabudnite mi dať dolu v komentároch vedieť! 

Všetky kozmetické stolíky a ostatné produkty: favi.sk. Titulný obrázok: We heart it.          FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Mne sa páčil kozmetický stolík č.2 a č.4 lepšie je keď viac šuflíkov na kozmetiku

  OdpovedaťOdstrániť
 2. mne sa páči nejaký so zrkadlom ale skor by som vsadila na jednoduchosť tieto su pre mna dosť prekombinovane inak vyzeraju pekne:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já kosmetický stůl nemám, makeup a vlastně i všechno ostatní si dělám před klasickým zrcadlem. Pokud bych si ale v budoucnu měla nějaký pořídit, určitě bych šla do tvého stolku číslo dva, je úchvatný!

  AESTHETICxKAT

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten prvý je neskutočný, skvelo vyriešený! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já si tedy bohatě vystačím s repertoárem z Ikei, s tím svým jsem maximálně spokojená ! :)
  LenaČerge

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Všechny vypadají fakt skvěle. A ten 1. vypadá jak ze všech těch různých filmů :-D
  www.jdeocestu.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Anonymný4/7/17 11:20

  Ja by som zvolila kozmetický stolík č.4 a na zrkadlo doplnila svetielka ako bolo hore na prvej fotke. :)

  OdpovedaťOdstrániť