10 random faktov o mne | 3. časť

januára 11, 2017


Keďže si takýto typ článkov, v ktorých sa niečo o mne dozviete, veľmi pýtate, rozhodla som sa pre pokračovanie mini série s názvom "10 random faktov o mne". Priznám sa, že ma písanie tohto typu článkov veľmi baví, je to pre mňa taký oddych a relax, keďže v podstate na prípravu to nie je veľmi náročné.  Teda, až na to rozmýšľanie, čo by som Vám o sebe ďalej prezradila:D 

Chcela by som sa ospravedlniť za menší výpadok článkov, aj keď som Vám už písala, že články už nebudú vychádzať obdeň, ako tomu bolo doposiaľ, táto medzera bola trošku väčšia, ako som plánovala. Mala som takú menšiu krízu. Skrátka, stratila som inšpiráciu, motiváciu, chuť a potrebovala som to rozdýchať a opäť sa zdvihnúť na svoje nohy. To zlé prešlo a aj vďaka môjmu milovanému priateľovi je kríza preč a ja sa opäť môžem naplno venovať blogu. Múza ma našťastie úplne neopustila a ja mám pre Vás pripravenú kopu nových článkov, dokonca aj (konečne) líčenie, z ktorého fotku už nájdete na mojom instagrame

Inak, stále platí, že ak by Vás nejaký článok odo mňa zaujímal alebo by ste skrátka odo mňa nejaký chceli, napíšte mi ho buď do komentára či už tu pod článok, na instagrame, na facebooku alebo mi napíšte na ask, určite ho pridám do svojho zoznamu.:) A teraz, zopár sľúbených faktov o mne. 

1. Som úplný blázon do "kjut" vecí! Rôzne roztomilé potlače, kabelka v tvare muffinky, čelenka s uškami, tričko s roztomilou potlačou, termoska s jednorožcami? Toto všetko áno! Čím viac roztomilé, tým viac sa mi to páči? A keď sa spojí kozmetika a roztomilé balenie? Raj!

2. V budúcnosti by som sa veľmi chcela zúčastniť kozmetického kurzu. Tento obor som študovať nechcela, keďže mi to prišlo ako zbytočne zahodené štyri roky a preto som sa rozhodla pre hotelovú školu, ale v budúcnosti popri práci by som sa chcela veľmi venovat kozmetike a líčeniu. Je to taký môj voľnočasový koníček, v ktorom by som sa chcela stále viac a viac zdokonalovať. 

3. Ako malá som už javila známky toho, že sa v budúcnosti budem chcieť venovať móde a kozmetike. Veľmi rada som si tvorila svoje vlastné módne magazíny a to tak, že som si zobrala malý čistý zošit a nejaké časopisy, z ktorých som si povystrihovala modelky, reklamy na kozmetiku a podobné veci a všetko si to lepila do zošita. Že by detské Elle? 

4. Som úplný favorit vyjadrovania citov k druhému na verejnosti. Aby ste ma pochopili.. Neuveriteľne zbožňujem, keď sme niekde s priateľom a on ma chytí za pás a pritiahne ku sebe alebo ma len tak nečakane pobozká, zdvihne na ruky, pohladká za tvár (ok, ak teda nemám make-up on point:D). Zbožňujem tento typ prejavovania náklonnosti. 

5. Viete čo mám najradšej na ľuďoch okolo seba? Najviac asi to, ako dobre ma poznajú. Vždy som bola toho názoru, že sa mi kupujú veľmi ľahko darčeky a keď mám napr. sviatok alebo sú Vianoce a dostanem od kamarátky alebo od priateľa niečo, čo dokonale vystihuje môj vkus, strašne ma to poteší a veľmi si vážim ich pozornosť a to, ako ma poznajú. Posledné narodeninovo/meninové darčeky od priateľa a kamarátok ma vystihli dokonale!:)

6. Ak ostanem pri kamarátstvach, je treba povedať, že som strašne verná. Skrátka keď mám priateľov, na ktorých mi záleží, spravila by som pre nich všetko, vždy by som sa ich zastala a veľmi rada ich vždy niečím poteším, aj keď len maličkosťou.

7. Každý večer ďakujem Bohu za všetko, čo sa mi v ten deň stalo a za všetko, čo mám. Začala som to robiť asi pol roka dozadu a tak som si na to zvykla, že už to ide zo mňa úplne prirodzene. A poviem Vám, že sa cítim naozaj lepšie.:) 

8. Milujem spoznávať nové miesta. Či sa už jedná o cestovanie mimo hraníc Slovenska a objavovať nové krajiny alebo objavovať nové miesta na Slovensku či v mojom meste, je mi to jedno. Zbožňujem navštevovanie a objavovanie nových miest a mojich najväčším snom je cestovať a objavovať všetky krásy sveta. 

9. Som neuveriteľne náladový človek. Väčšinu času sa snažím myslieť s optimizmom, ale niekedy na mňa skrátka všetko spadne, som bez nálady, je mi smutno a všetko ma vytáča. Mrzí ma, že vtedy to schytajú ľudia okolo mňa a najmä tí, na ktorých mi záleží a snažím sa s tým bojovať, len skrátka niekedy ma to ovláda samo a neviem s tým nič robiť. 

10. Som prefarbená. Dobre, veľa z Vás si to určite všimlo, že mi vyrastajú pôvodné vlasy.:D Odmalička som mala vlasy tmavo hnedé, ale vždy sa mi veľmi páčili blond až také do biela a preto som sa rozhodla prefarbiť. Veľa ľudí mi aj povedalo, že mi to takto svedčí viac.:) Niekedy mám také myšlienky, že by som sa prefarbila späť na hnedo, ale mne by tá blond skrátka chýbala. 

Chceli by ste častejšie takéto články? 

             FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

22 komentárov

 1. Anonymný11/1/17 20:57

  Sedmička je super :) takto je to najlepšie:) skvelý pocit♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Prijemný článok. Rada takéto články čítam, takže určite viac.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jestli se chceš zúčastnit nějakého kosmetického kurzu, tak do toho určitě jdi, já mám za sebou právě čtyřletou školu, ale zatím se tomu nevěnuji, snad se to změní :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. 9- to sme my ženy :D ja som tiež niekedy otravný "čert" bez nálady, niekdy hyperaktívny milujúci "anjelik" :D
  10- tiež som prefarbená :D a aj by som chcela späť tmavšie.a aj nie :D haha
  pekný článok :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Taky úplně zbožňuju roztomilé věci! Přítel se opravdu baví, když jdeme spolu po obchodě a já se nad takovými věcmi rozplývám. :D
  KattyLife
  Originální narozeninový dárek | Jak vyrobit piñatu

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Aah, v tom vyjadřování citů na veřejnosti tě chápu. Celkově jsem člověk, co je strašně emocionálně založenej, takže musí všem kolem dávat dostatečně najevo, jak moc je má rád :D. Do kosmetického kurzu bych chtěla taky, kromě toho i do barmanského a fotografického :).
  littlecapsule

  OdpovedaťOdstrániť
 7. haha,skvelý článok :) náladová to som aj ja, a tiež ma to niekedy veľmi mrzí, ale ja si to aj uvedomujem, ale je to ako keby som bola 2v1, že aj to chcem zastaviť, ale nejde to :D
  Pozývam ťa na moju Giveaway na blogu :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Super článok, naozaj zaujímavé :) Podľa mňa sa ti blond vlasy veľmi hodia a si s nimi oveľa výrazejšia, ako keby si mala hnedé :) To o kozmetike som už nejaký čas akosi tušila, že kozmetika je tvoja vášeň po všetkých stránkach a že si sa už tzv. narodila s módnym magazínom v ruke. Náladovosť niekedy nie je na škodu, aspoň tak pôsobíš úprimne a čisto :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. To je dobře, žes tu krizi zvládla, tedy společně jste to zvládli O:). Článek za mě určitě super, jsem pro pokračování :))!

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Blond na tobě vypadá skvěle, já být tebou, neměnila bych. :) Tyhle články mám moc ráda..) shodnem se na těch cute věcech.. Já to nemusím v takové míře, ale jak je někde jedorožec!!! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Pěkné, takové osobité informace. Taky mám ráda vyjadřování náklonnosti na veřejnosti, samozřejmě v mezích, kurzu bych se též chtěla zúčastnit a náladovost to je jasné, však jsme ženy, né roboti :) Určitě takových článků víc, jednou za čas je to milá změna :)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Veľmi rada si čítam články tohto tipu a ani neviem prečo :D .Dokonca niektorí fakty máme aj spoločné ,ako napríklad fakt číslo 1,3 či 7 ..Skvelučký článok :))

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Pěkný článek, ten třetí bod mi připomněl, že já jsem měla podobnou zálibu, jen jsem se nezaměřovala na módu, ale na různé celebrity a podobně, taky jsem si všechno lepila do sešitu a různě to zdobila a hrozně mě to bavilo :)
  LOVELY IMPERFECTIONS

  OdpovedaťOdstrániť
 14. V hodně věcech jsme si dost podobné, také mám ráda to vyjadřování citů na veřejnosti :D a miluju, když mě někdo dobře zná a ví o mně i maličkosti :).. Krásný článek :)

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Tá sedmička je krásne. Ja tiež každý večer ďakujem za všetko, čo ma postretlo, stalo a vnieslo šťastie do života.

  NINAVE

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Aww tak toto je fakt milý článok! :3 S tými vlastnými časopismi sme na tom rovnako :D aj keď momentálne ich nerada čítam ale ako malá som ich zbožňovala "prerábať"
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Je vidět, že módou a kosmetikou opravdu žiješ. Pěkná článek :)

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Kozmetický kurz je aj mojim snom, tak snáď sa obe na nejaký dostaneme! :) A blázon do cute vecí som aj ja, v obchode sa viem 5 minut rozplývať nad peknými ponožkami :D

  CALLAESTHETICS

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Jéé to je super článek ! :) A do toho kurzu jednoznačně jdi !

  OdpovedaťOdstrániť
 20. Mám ráda tyto články, vždycky se něco zajímavého dozvím! :) Také jsem náladová a přesně si to také moji nejbližší "slíznou", ale myslím, že to už nějak patří k ženskému pohlaví! :D Taky mám strašně ráda roztomilé věci a jsem obecně hrozně infantilní, ale celkem se držím a nekupuji "hlouposti"! :D

  LifestyleBirdie

  OdpovedaťOdstrániť
 21. Super článok, vždy ma bavilo čítať fakty :)

  OdpovedaťOdstrániť
 22. Náladovost máme společnou. Většinou za ní stojí psychika, když se něco nedaří a nebo jsi naštvaná, což u mě je poměrně často
  http://kennedygomez1.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Článok, ktorý odporúčam

UMELÉ RIASY | moje tipy a triky

Keby sa ma niekto cca pred rokom spýtal či si viem nalepiť umelé riasy, iba by som smutne pokrútila hlavou a spomenula si na všetky svoj...

Obľúbené za posledný týždeň