Tip na darček pre neho: budchlap.sk

decembra 18, 2016


Presne za týždeň sú Vianoce a nakupovanie darčekov je v plnom prúde. Niekedy nastávajú zložité situácie, kedy nevieme, komu aké darčeky kúpiť. V mojom prípade je najťažší výber pre opačné pohlavie, čiže pre môjho tatina, priateľa, či kamaráta. Preto som si pre Vás dnes prichystala ďalší a zároveň aj posledný článok zo série "Tip na darček" a v tom dnešnom Vám dám menší tip, čo kúpiť chlapovi bez zbytočného stresu anavyše aj z pohodlia domova. 

Nedávno pri brázdení po internete som narazila na e-shop budchlap.sk, na ktorom ponúkajú oblečenie a doplnky čisto pre mužské pohlavie. Štýlové mikiny, tepláky, tričká, ale aj napr. tenisky, opasky, spodné prádlo, skrátka čokoľvek, čo by ste chceli a čím by ste chlapa mohli potešiť. Aj keď sa nejedná o značky svetovej kvality, produkty vyzerajú kvalitne, majú super ceny a navyše, máte možnosť vrátenia tovaru. Plus, veci vyzerajú veľmi štýlovo. A ktorý chlap by sa nepotešil peknému oblečeniu?

Navyše, pokiaľ ste z Českej republiky, nemusíte vešať hlavu. E-shop je dostupný aj pre Česko. Za mňa skvelý tip na darček!:)

Poznáte tento e-shop? Zaujal Vás?


FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

8 komentárov

 1. E-shop neznám, ale svetříky jsou boží :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento e-shop vyzerá zaujímavo, možno tam niečo vyberiem priateľovi :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ešte som o ňom nepočula, ale asi by som tam frajerovi nič nevybrala, on je dosť náročný :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. E-shop poznám, ale ešte som z neho nič neobjednávala. Ale dobrý tip! ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  * Zaful & Rosegal haul *

  OdpovedaťOdstrániť

Článok, ktorý odporúčam

UMELÉ RIASY | moje tipy a triky

Keby sa ma niekto cca pred rokom spýtal či si viem nalepiť umelé riasy, iba by som smutne pokrútila hlavou a spomenula si na všetky svoj...

Obľúbené za posledný týždeň