Tip na darček pre neho aj pre ňu: Kreativator.eu

28 novembra


Ten čas tak neuveriteľne letí, že sme sa ani nenazdali a za necelý mesiac sú tu už Vianoce. A keďže pred rokom som si nechala nakupovanie darčekov na poslednú chvíľu (a tak to aj potom vyzeralo), tento rok sa tomu chcem vyhnúť a už teraz pozerám po niečom, čo by bolo pre mojich blízkych vhodné. A taktiež aj preto som sa rozhodla pre Vás pripraviť mini sériu článkov, kde Vám dám nejaké tipy na e-shopy, na ktorých môžete kúpiť skvelé darčeky pre kohokoľvek. 

Ako prvý e-shop tu je Kreativátor.eu. Môžete si tu vytvoriť kreatívne darčeky podľa Vášho výberu, či tričko alebo mikinu s nejakým nápisom, ktorý si buď sami nájdete na internete alebo si vyberiete zo širokej ponuky e-shopu alebo tu máte na výber veľké množstvo reklamných predmetov a darčekov, ako napr. kľúčenky, perá, puzzle, plyšové hračky a iné.  

Ja som si na otestovanie vybrala z oboch kategórií a to jedno tričko a vankúšik, ktorý som dala môjmu priateľovi na výročie. Komunikáciu a dodanie e-shopu môžem s čistým svedomím vychváliť, komunikácia bola rýchla a skvelá a produkty mi taktiež rýchlo prišli, myslím, že to trvalo nejak do týždňa s tým, že medzi tým bol ešte aj víkend. 

Na tričko som chcela pôvodne nejaký blogerský nápis alebo niečo také ale nakoniec som sa rozhodla pre motív, ktorý som našla v ponuke e-shopu a to nápis 199X KID. S kvalitou trička som spokojná, je bavlnené a veľkosť dobre sedí. Vyzerá, že by sa nemalo ani natiahnuť. Vybrala som si obyčajnú bielu farbu, ktorá sa najlepšie kombinuje. Jediné, čo by som chcela vytknúť je to, že tričko výrazne páchlo po octe, avšak po vypraní to zmizlo. 

Čo sa týka vankúšiku, vybrala som si tvar srdiečka a dala som si naň vlastnú potlač, fotku z nášho fotenia v našich spoločných tričkách. Úprimne, trošku som sa bála, ako to bude vyzerať ale konečný výsledok je celkom dobrý, aj keď sa musím priznať, že som čakala trošku kvalitnejšie spracovanie. Je to vlastne spravené ako poťah na vankúšiku, takže sa to dá dať dole a oprať. Farebne je to spravené trochu sýtejšími farbami, čo vytvorilo nepekný dojem fotky ale v konečnom výsledku som spokojná. 


Poznáte tento e-shop? Páčil by sa Vám takýto darček?             FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

9 komentárov

 1. O tomto e-shope som zatiaľ ešte nepočula, ale výrobky vyzerajú ozaj kvalitne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ani som nevedela, že je taká stránka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. O e-shope som nepočula, no vyzerá super!

  Na mojom blogu práve prebieha Giveaway o Kawaii box, budem veľmi rada, ak sa zapojíš :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Eshop neznám, ale vypadá to dobře :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Eshop nepoznám, ale nápad sa mi páči. Takéto darčeky sú osobnejšie a viac povedia :)


  Zvláštne dievča
  Čítanie je sexy

  OdpovedaťOdstrániť
 6. To je super! Takové tričko by se mi také moc líbilo :)).

  OdpovedaťOdstrániť