Diár na rok 2017 od Dary Rolins + súťaž!!

novembra 16, 2016

Konečne, konečne sedím v mojej teplej posteli s boľavým zadkom po dnešnom náročnom leg day-i a večeri strávenom po dlhom čase s kamarátkami a píšem pre Vás tento článok. Ráno, keď som sa zobudila a pozrela z okna, bolo u nás v Piešťanoch krásne, aj keď iba trošku nasnežené, čo ma trochu nakoplo, aj keď som už od rána nestíhala, nemala som nič na desiatu, okrem jablka a proteinovej tyčinky a čakali na mňa dve písomky, z účtovníctva a angliny. Avšak hravo som to zvládla a teraz na mňa čaká predĺžený víkend, ktorý strávim (ako inak) v Košiciach u priateľa a oddýchnem si trochu od povinností. 

Ešte asi cca pred mesiacom mi prišla na mail ponuka, či by som nemala záujem zrecenzovať nový diár na rok 2017 od Dary Rolins. A keďže ja mám Darinku veľmi rada, návrh som s radosťou prijala. Tiež som dostala pozvánku na autogramiádu, ktorej som sa bohužiaľ nemohla zúčastniť, keďže som bola mimo, čo ma dosť mrzí ale tak, snáď nabudúce. 

K recenzii som sa dostala až teraz po mesiaci a to najmä z toho dôvodu, že som mala toho veľmi veľa a nevedela som od radosti, ktorý článok mám vydať skôr. Medzitým ten diár videlo už veľa ľudí z môjho okolia a mamina ho už stihla ukázať jej kolegyniam a 99% z týchto ľudí, sú z neho úprimne nadšení, tak to máte takú recenziu zo života, haha.:)

Ešte asi pred vyše rokom som na diáre veľmi nebola, nikdy sa mi do neho nechcelo nič zapisovať, stále som si ho zabúdala a na koniec zostal zabudnutý v kúte. Avšak na Vianoce sa ku mne dostal jeden diár, ktorý som si zamilovala a tak veľmi som si zvykla na to, že si do neho všetko zapisujem, že už bez svojho diára neviem existovať. Nemám veľmi rada tie klasické, uprednostňujem diáre, ako je napr. aj tento. Väčší, s plánovačom každého týždňa, s rôznymi radami, typmi. Skrátka, je v ňom všetko, čo potrebujem a aj niečo navyše. 

Tento diár je pre mňa ideálny, okrem plánovača na každý týždeň a jej fotiek tam nájdete Darinkine rôzne rady, či už z oblasti zdravého životného štýlu či varenia. Takisto tam máte veeeľa voľných riadkov na vlastné poznámky. Diár je spracovaný kvalitne a väzba je pevná, tak sa nemusíte báť, že by sa zničil. Pokiaľ zháňate kvalitný a super diár, tento Vám môžem len a len odporúčiť.:) 

A pokiaľ sa Vám veľmi zapáčil, na mojej FB Fun Page si môžete o jeden zasúťažiť! Odkaz na súťaž nájdete TU. Želám Vám veľa šťastia a vidíme sa pri ďalšom článku.
Zatiaľ, pa.♥
            FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

21 komentárov

 1. Vypadá dost dobře :) Měla bych si nějaký diář pořídit

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Diár mám doma aj ja a je naozaj veľmi pekný :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vypadá super :) Já bez diáře také nedám ani ránu :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Diáre sú skvelé, tiež ich zbožňujem. No o tomto počujem prvýkrát, nevedela som, že aj Dara má svoj vlastný diár, no mám kus pocit, že už každá druhá osobnosť má navrhnutý svoj diár - čo nie je samozrejme zlé, len je ťažké príjsť na trh v takomto prípade s niečím novým. Každopádne, chválim krásnu obálku, je fakt podarená.
  SweetSunshine

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc pěkný diář, já si o jeden napsala k vánocům. :)

  Velká vánoční soutěž | Lifestyle and beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tenhle diář od Dary mě moc zaujal, je fakt skvěle vymyšlený :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Veľmi zaujímavý diár a pekné texty :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Vypadá super a je skvělý, že jsou tam i ty texty. Bohužel do soutěže se nezapojím, jelikož už jeden na rok 2017 mám vybraný:-)
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Wow! tak to som nemala ani zdania že Dara má diár :) Dizajn sa mi veľmi páči, hoci diár by som si asi nekúpila ale to len z dôvodu že niesom darinkina faninka (mám ju rada ale nepočúvam) ale keby to bol niekto iný tak prečo nie :) Ja fungujem s diárom už štvrtý rok a stále si kupujem školský :) Ale rozmýšľam že si zoženiem riadny aj na mimoškolské veci. Diáre sú super ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Jako co se obálky týče tak z ní nějak odvařená nejsem, ale ten vnitřek? Naprosto boží a přesně pro mě :O !!! škoda že už diář na rok 2017 mám, ale vážně ty kolonky a ta volná stránka vedle na poznámky a nevíc to písmo? Prostě pecka!

  Ráda bych tě pozvala na GIVEAWAY, která končí už v neděli 20. listopadu! :)

  www.double-claire.blogspot.cz | GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť

Článok, ktorý odporúčam

UMELÉ RIASY | moje tipy a triky

Keby sa ma niekto cca pred rokom spýtal či si viem nalepiť umelé riasy, iba by som smutne pokrútila hlavou a spomenula si na všetky svoj...

Obľúbené za posledný týždeň