Plány na leto 2016

01 júla

Zdravím Vás v tento krásny prvo prázdninový deň! Ako ste ho strávili a zároveň oficiálne zahájili leto a prázdniny? Ja som ho celý strávila v práci, čo je vlastne aj dôvodom, prečo sa Vám ozývam v týchto neskorých večerných hodinách. U nás v Piešťanoch je práve Topfest, ktorý je počuť až u mňa doma, ktorý ma mierne rozptiluje vyvolávaním predstáv, ako som tam aj ja mohla skákať s ostatnými. Ale peniaze sú treba a navyše, priateľ nemohol ísť a bez neho by to skrátka nebolo ono. Aspoň zajtra si idem spraviť výlet a na 5 dní idem ku nemu, nech si užijeme spoločne strávený čas, keďže 9. júla odchádzam na týždeň do Talianska ale k tomu sa ešte vrátim ďalej v článku. Čo som chcela povedať je to, že tu máme začiatok leto a asi každý má nejaké predbežné plány, čo za leto chce stihnúť, kam má v pláne ísť a čo robiť. A ja sa s Vami (podobne ako minulý rok, článok nájdete TU) o tieto plány podelím. Tak poďme na to!

 • Ako som už spomínala, 9. júla sa aj so spolužiačkou alias mojou bff Nikou chystáme na dovolenku do Talianska. Pôvodne sme chceli ísť s priateľom ale toto leto sa nám ešte nedá, tak na moju vysnívanú dovolenku s mojou polovičkou si ešte musím počkať ale tak, na dobré veci sa počkať oplatí, no nie? No vrátim sa k Taliansku, ideme teda na 7 dní, nejdeme samé, ide s nami ešte jej mamina a jej kamarát/priateľ. Na článok sa určite môžete tešiť, budem fotiť všetko, čo vidím, keďže je to moja druhá dovolenka pri mory, takže sa veeeľmi teším. Chcem tam aj pofotiť nejaké outfity a články navyše, tak uvidíme, ako to vyjde. 
 • S priateľom máme naplánované minimálne dva výlety a to sú Praha a Viedeň. V Prahe som ešte nebola a chcem sa tam ísť veľmi pozrieť. Jednak, lebo ma fascinuje už z fotiek ale hlavne preto, lebo som sa do nej zamilovala cez knihu Dcéra dymu a kostí, ktorej dej sa vo väčšine odohráva najmä v Prahe. A keďže k moru spolu nepôjdeme, chceli by sme ísť aspoň sem na predĺžený víkend. A Viedeň, to už je taká klasika, bola som tam veľa krát a vždy sa tam rada vraciam, je to naozaj krásne mesto. Okrem toho, chceme uskutočniť aj nejaké menšie výletíky, do zoo, na rôzne miesta, na kúpaliská a tak, ako nám vyjde.
 • Brigáda, ktorú som si plánovala na leto, sa mi začala už dnes, teda, bola som pred cca mesiacom robiť svadbu ale od dnes tam budem chodiť pravidelne. Peniaze predsa treba, či už na výlety, na letné výpredaje a hlavne, šetrím si na iPhone. Robím čašníčku v jednom hoteli tu u nás a zatiaľ som veľmi spokojná. Aj keď ma bolia nohy a som unavená, kolegovia sú super a som dosť nabitá pozitívnou energiou, ktorá mi v poslednej dobe veľmi chýbala. 
 • Samozrejme, pravidelne budem chodiť za priateľom na pár dní do Košíc. To mesto som si veľmi obľúbila a vždy sa tam rada vraciam. Ale jasne že je to najmä kvôli nemu. Aj keď, tie Košice proste majú svoje čaro. 
 • Blogu sa budem jednoznačne venovať aj v lete. Stal sa už neodmysliteľnou súčasťou môjho života a už mám pripravených celkom dosť článkov. Mám na pláne aj dosť beauty článkov aj nejaké líčenie. Tiež sa budem snažiť nafotiť aj nejaké outfity, aj keď je pravda, že v tomto horku zväčša nosím len kraťasy, tielko a buď tenisky alebo sandále. Ak by ste nejaké články odo mňa chceli vidieť, kludne mi napíšte dole do komentárov, rada sa nechám inšpirovať!
 • Musím sa Vám pochváliť, v utorok som úspešne zvládla skúšky z autoškoly a už netrpezlivo očakávam, kedy mi príde sms-ka, že si môžem prísť po vodičák. Mama si kúpila ojazdenú Alfu, ktorá mi bude slúžiť na zdokonalenie mojich vodičských schopností, preto sa v lete chcem venovať aj tomu, nech je zo mňa nejaký ten pirát ciest!
 • Zdravému životnému štýlu sa nechcem prestať venovať, práve naopak. Teraz je to obdobie, keď ho môžem len a len zdokonaliť. Všade okolo je na predaj čerstvé ovocie a ja sa doslova nonstop napchávam mojim obľúbeným červeným melónom. Na raňajky si zväčša dávam ovsenú s ovocím a sladkosti sa snažím nahrádzať spomínaným ovocím, aj keď zmrzline skrátka neviem odolať. Chcem sa aj konečne dokopať k behu, aspoň dva krát do týždňa, pretože beh, to je môj najväčší problém a odveký nepriateľ. Samozrejme, pravidelne doma cvičím cviky na brucho z mojej výzvy, ktorú nájdete TU a aspoň 1-2 do týždňa chodím do fitka, kde cvičím najmä nohy a zadok a sem-tam si do toho pridám ruky a chrbát. 
 • Posledným plánom je síce až po prázdninách ale stále sa dá zaradiť do kategórie letných plánov. Aj keď áno, je to až v októbri ale tak .. Zo školy ideme na týždeň na výlet do Nice, Monaca a Barcelony. Naoza neskutočne sa teším, najmä na Monaco a Barcu, aj keď samozrejme, aj Nice bude určite úžasné. Opäť, môžete sa tešiť na články z týchto krásnych miest ale to všetko až o tri mesiace, keďže odchádzam 9. októbra. Tá devina je tento rok pre mňa tuším číslo šťastia, či?

Tak a to sú všetky moje plány na leto. Také veci, ako sú letné večere s kamarátmi a podobné som tam ani nespomínala, lebo to jednoducho patrí k tomu. Tiež aj nejaký ten festival, dobrá hudba a zábava. Aké plány na leto máte vy? Podelte sa o ne v komentároch!

Ja si idem dobaliť posledné veci a oddýchnuť si pred zajtrajškom, užívajte si prvý letno-prázdninový večer, 
zatiaľ pa. ♥                      FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

12 komentárov

 1. Tak ti prajem, aby si si leto čo najviac užila :) a teším sa na články!

  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super plány, mám to veľmi podobné s tými výletíkmi. Praha je úžasné mesto, zamiluješ sa a nebudeš chcieť odísť :)

  Bari Bircak

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja som sa do nej zamilovala už na fotkách, takže s tým, že nebudem chcieť odísť počítam:D :)

   Odstrániť
 3. Držím palce nech ti všetky plány výdu a poriadne si leto užiješ :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Moje plány na leto sú väčšinou spontánne. Na dovolenku by sme chceli ísť so spolužiakmi, ale to len asi na nejaký last minute v septembri alebo koncom augusta, inak plánujem chodiť na kúpaliská, do mesta, na opekačky a všetky takéto akcie, ktoré sa nedajú plánovať :D
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc krásne plány, nech ti to všetko vyjde :D ♥
  Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tvoje plány znejú úplne skvelo! Aj ja som bola v Monacu a v Nice a tiež som sa hlavne tešila na Monaco, ale Nice ma dostalo. Je to tam vážne krásne! Určite si to veľmi užiješ!

  OdpovedaťOdstrániť