Šťastie je ružová

11 mája

Šťastie. Keď počujeme toto slovíčko, každý si pred ním predstaví niečo iné. Niekto veľa peňazí, niekto nové auto, pekné auto za dobrú cenu, iný (alebo iná?) rúže v akcii. iný zdravú a šťastnú rodinu. Každý máme tú svoju definíciu šťastia. Ale uvedomujem si niekedy, že nás šťastnými môžu spraviť aj úplné maličkosti, ktoré možno považujeme za bežné veci a samozrejmosť? Uvedomujeme si, že šťastie je už len to, že môžeme dýchať? Že môžeme žiť? Že môžeme ísť kam len chceme a nič nám v tom nebráni? 

Pre mňa je šťastie už len to, že sa môžem každé ráno zobudiť. Že vidím, počujem, rozprávam, cítim, chodím, behám, cvičím, tancujem. Môžem robiť čo len chcem a nič ma neobmedzuje. Mám obidvoch rodičov a rodinu, okolo seba skvelých ľudí, s ktorými svoje šťastie môžem zdielať, úžasného priateľa, ktorý ma miluje a váži si mi, čo je v dnešnej dobe skôr výnimka ako samozrejmosť. Každý víkend teším na jeho, úsmev, objatie a bozky a práve to mi robí radosť, robí ma to šťastnou priamo od srdca. A šťastím je aj to, že mám doma to rozkošné štvornohé stvorenie, ktoré mi vždy robí radosť. 

Stále len počujem, ako sa ľudia v mojom okolí sťažujú. Na svoju školu, robotu, mesto, v ktorom bývajú, na celé Slovensko, proste na všetko, na čo sa dá. Ale naozaj je všetko také čierne, ako to vidia? Tiež nerada chodím do školy, najmä keď sa nám toho nakopí a nič nestíham. Ale mám rada školu kvôli tomu, že som tam s ľuďmi, ktorých mám rada. Aj keď niekedy umieram nudou na lavici, vždy sa aj dobre nasmejem a zabavím. 

Čo sa týka roboty, chápem, že sa nie vždy dá robiť to, čo nás baví a naplňuje. Niektorý ľudia musia robiť v pokladni, vykladať tovar alebo za výrobou. Jediným potešením, ktoré z toho môžme mať je výplata. Aj keď ja osobne by som nevedela robiť to, čo ma nebaví a žiť od výplaty k výplate, preto si snažím hľadať prácu (teda zatiaľ iba brigádu), ktorá ma celkom baví, aj keď to nie je práve môj vysnívaný job. 

Mesto v ktorom bývame. To je samostatná téma, ktorá by sa dala rozvíjať a dalo by sa o nej diskutovať veľmi dlho. Chápem, že keď niekto žije napr. v Ružomberku, tak by najradšej odtiaľ odišiel (berte to prosím ako vyjadrenie môjho názoru, mne sa v Ružomberku nepáči, nemám rada mestá, kde je továreň na továrni). Ale niekedy krútim hlavou, ako niekto hovorí, že sa mu nepáči v Piešťanoch. Samozrejme, toto mesto nie je dokonalé, chýba tu napr. poriadne kúpalisko a veľa iných vecí a je tu plno negatívnych a zlých ľudí, ktorí ostatným neprajú ale je tu aj veľa krásnych miest, na ktoré môžme byť hrdí. Veľmi rada sa chodím prechádzať na Kúpeľný ostrov alebo aj do parku, kde sú aj mimochodom nafotené fotky k dnešnému outfitu. A tiež tú nájdete kopu dobrých a pozitívnych ľudí, len treba hľadať na správnych miestach.:)

Čo sa týka outfitu, konečne som zohnala ( po xxxx rokoch) skvelé biele rifle s ktorými som veľmi spokojná a krásne mi sadli, preto som ich samozrejme hneď musela prevetrať. Rozhodla som sa pre túto ružovú blúzku, ktorá podľa mňa perfektne zapadá tohto slnečného počasia a lásky vo vzduchu. K nim som doladila biele okuliare z e-shopu okuliarewayfarer.sk, bielo-zlatú kabelku, zlatý náramok a náušnice a aby nebolo všetko do biela, k blúzke som zladila ružové Conversy. Páči sa Vám takýto fresh outfit? A keďže je konečne vonku krásne a zaškolila som moju spolužiačku, s ktorom trávim väčšinu času do používania mojej zrkadlovky, môžete očakávať viacej outfitových postov? Tešíte sa? Lebo ja áno! 

Majte krásny zvyšok dňa a hlavne sa ľúbte a buďte všetci šťastní!

Zatiaľ sa majte.♥rifle- Stradivarius, kabelka- roccobarocco (Luxury), tenisky- Converse, okuliare- okuliarewayfarer.sk, náramok- H&M, náušnice- Gate

You Might Also Like

32 komentárov

 1. Nádherný outfit! ♥ Milujem ružovú farbu :D
  Môj blog: Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásny outfit! Pristane ti. Takisto aj ja zháňam nejaké dobré biele nohavice, ktoré by boli s vysokým pasom a ktoré by mi aj dobre sadli. :)

  www.tobecreativehasnolimits.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Naozaj pohodový outfit, veľmi ti pristane. Ja by som k tomu volila skôr opätok ale inak na jednotku... ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. A ešte že - okuliare sú riadna pecka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásny outfit ♥ Ja si na takéto ružové veci veľmi netrúfam :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ty brýle jsou parádní! Super outfit :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. jeej tie okuliare sú krásne, velmi ti to pristane :) inak nedáme vzájomné sledovanie, máš pekný blog:) napíš mi na blog:)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krásný článek, moc ti to sluší a ty brýle jsou skvělýýýý!♥
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Moc se mi líbí blondýnky v růžovém, takže za mě krása! Moc Ti to sluší :).
  es-veronica.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 10. I really like pink + white sets. You look beautiful!

  I hope that you visit my blog too and maybe follow: SPIKED-SOUL.BLOGSPOT.COM :)
  And please click this link: choies.com/product/monochrome-stripe-print-lined-chiffon-palazzo-pants_p66885?cid=6460jesspai THANK YOU :)
  Have a nice day!

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Outfit je nádherný...aj keď ružovú osobne nepreferujem, v tejto kombinácii je perfektná. Takisto je článok skvelo napísaný :) Kika – Blog for smile

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Veľmi pekný a pravdivý článok. Som rada, že sa dokážem tešiť aj z úplných maličkostí. :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Pozitivní myšlení je hodně důležité! :-) Hezký outfit!

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Pozitivní myšlení je hodně důležité! :-) Hezký outfit!

  OdpovedaťOdstrániť
 15. krásne napísané :) outfit pekný, páči sa mi detail na kabelke :)

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Pekný článok, hlavne pravdivý :) taktiež pekný outfit.. :)
  Fashion Lovers

  OdpovedaťOdstrániť
 17. ďakujem krásne všetkým! ♥

  OdpovedaťOdstrániť