THE BEST OF | january

15 februára


Ako som tak spätne rozmýšľala nad januárom, uvedomila som si, že si vlastne ani presne nepamätám všetky výrobky, produkty, oblečenie a ostatné veci, ktoré som za mesiac použila a ktoré som si obľúbila. Celkovo mám pocit, akoby som stále dookola nosila tie isté veci (aj keď si stále kupujem nejaké nové a samozrejme, že mám stále niečo iné ale proste, príde mi to tak, chápete ma alebo som divná?), používala stále tie isté produkty, pozerala tie isté filmy/seriály a čítala tie isté knihy. Asi by som mala nahodiť iný systém na výber zo všetkého, čo som za mesiac použila alebo objavila a zapisovať si to a na začiatku mesiaca Vám predstavím výrobky, ktoré som si nakoniec vybrala na najviac obľúbené.

Uvidíme, ako to vymyslím, keďže som známa tým, že mi väčšina vecí nevychádza podľa plánov. Ale veď spontánne veci sú predsa najlepšie, no nie? 
Ako ste už isto z názvu vyčítali, dnes tu mám pre Vás článok s mojimi januárovými obľúbencami, tak sa môžeme rovno vrhnúť na to. 

Oblečenie
Z oblečenia som si veľmi obľúbila roláky, ktoré som ako mala z duše nenávidela, škrtil ma, škriabal a cítila som sa v ňom naozaj zle. Tento sivý nosím najradšej, keďže je v neutrálnej farbe, ktorá sa hodí ku všetkému, nie je úplne obtiahnutý, tým pádom je aj pohodlnejší, skvele vyzerá a je z príjemného materiálu.

Doplnky
Mojim najobľúbenejším doplnkom za tento mesiac sa stali tieto čierne rukavičky, ktoré som dostala na meniny od môjho priateľa. Dá sa povedať, že sú elegantnejšie ako klasické rukavice a je na nich čierna mašlička, ktorá ich robí veľmi zaujímavými. Navyše, perfektne ma v mrazoch zahriali!


Dekorácia
Túto sviečku som taktiež dostala na meniny, tento krát od mojej kamarátky. Veľmi ma potešila už len pre to, že sviečku mám naozaj rada a krásny text ma potešilo rovnako ako aj jej farba (ružová je moja) a dizajn.

Kozmetika
V poslednej dobe som si naozaj veľmi obľúbila maslá na pery. Konkrétne toto je od Catrice a používam ho asi najčastejšie, či už samotné alebo na zjemnenie iného rúžu alebo kontúrky. Má jemnú telovú farbu s trblietkami a úžasne vyživuje pery.


Youtuberka/Blogerka
Podľa mňa je väčšina z Vás pozná a pre tie, ktoré nie, toto je podľa mňa jedna z najlepších youtuberiek na slovenskej scéne. Po dvoch rokoch sa k you tubu vrátila a ja sa už teraz veľmi teším na jej videá. Pokiaľ ste jej videá ešte nevideli, odporúčam si ich pozrieť, má ich zamerané na všeobecné témy, najmä tie dievčenské a veľmi príjemne sa na ňu pozerá aj počúva.

Zážitok 
Ku koncu mesiaca som sa zúčastnila priateľovi na stužkovaní (áno, mali ho až v januári) a hrdo môžem vyhlásiť, že pre mňa je to ten najkrajší maturant! Veľmi som sa tam tešila, pretože to bolo vo štvrtok, deň pred vysvedčením a pôvodne som kvôli škole ani nemala prísť ale veď čo by som pre neho nespravila. A tým chcem povedať, že spočiatku nevedel, že prídem, aj keď mi to nie celkom vyšlo a jeho spolužiaci ma prezradili, efekt som dosiahla a bolo veľmi dobre.

Kniha/Seriál 
Za tento mesiac je pre mňa jednoznačne najviac top nový seriál Shadow Hunters. Pokiaľ môj blog sledujete dlhšie alebo aspoň nejaké tri mesiace, určite ste si všimli v niektorých z mojich článkov o obľúbencoch, že zbožňujem knihy zo série Nástroje smrteľníkov. Doslova ich hltám a preto som sa aj neskutočne tešila na tento seriál. Aj keď musím uznať, že v niektorých veciach ma dosť sklamal, čo sa týka obsadenia hercov a spracovania, ktoré mi príde dosť amatérske, sledovanie nevydám už len kvôli tomu, že knihy boli naozaj úžasné. Ktovie, možno aj seriál ma časom prekvapí.

To by bolo všetko k dnešnému článku, prajem Vám príjemný zvyšok večera a vidíme sa v ďalšom článku, pa.
             FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

8 komentárov

 1. To máslo na rty bych chtěla taky vyzkoušet!
  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Roláky som si zamilovala aj ja.

  Na mojom blogu práve prebieha Giveaway s Weledou a budem veľmi rada, ak sa zúčastníš :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 3. dúfam, že si si priateľovu stužkovú užila :) ten môj ju mal v novembri a bola super :D
  Jane´s World

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To máslo na rty je zajímavé, ještě jsem ho nikdy neměla.
  SimonetaBlog

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zrovna teď sedím v šedivém roláku a říkám si, že to je ta nejpohodlnější věc na světě :D Ten tvůj se mi taky moc líbí :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ty rukavičky jsou krásné;) A stužková musela být super:)

  http://kate-trends.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. milujem seriál GAME OF THRONES? stužkovu som si aj ja uzila takze viem presne o com pises

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť