Happy New Year 2016

01 januára

Naozaj to ide tak rýchlo? Príde mi to, že touto vetou začínam väčšinu článkov ale skrátka, nemôžem si pomôcť. Ten čas proste neuveriteľne rýchlo letí, plynie nám priamo medzi prstami. Ešte len včera bolo leto, pri vode som si užívala prázdniny a na zimu som ani len nepomyslela. Teraz tu sedíme a je rok 2016. Jeseň, Vianoce, sviatky, všetko ubehlo tak strašne rýchlo. 
Aký bol rok 2015? Aj dobrý, aj zlý. Opustil ma niekto, kto bol so mnou od malička, dosť mi chýba, veľmi som ho mala rada a nemám už možnosť mu to povedať. Takisto sa veľa vecí pokazila a aj sama som sa na veľa vecí vykašlala. Tiež ma mrzí, že som pred letom prestala s cvičením, keďže dnes som už mohla byť niekde úplne inde. Avšak v polke novembra som sa do toho dala s druhým dychom, ako som už v jednom z predchádzajúcich článkov spomínala a medzi moje novoročné predsavzatia bude patriť aj to, aby som to už nevzdala.


Avšak okrem zlého bolo v tomto roku hlavne oveľa viac dobrého. Najhlavnejšou vecou pre mňa je asi to, že som sa rozbehla s blogom, začala som sa tomu viacej venovať a hlavne, prestala som sa za to hanbiť. Pred tým sa mi stávalo, že ľudia z môjho okolo na mňa pozerali arogantnými pohľadmi, že na čo sa to hrám, ale uvedomila som si, že na venovaní sa niečomu, čo ma baví, nie je nič zlé. A ten pocit, že ma v tom niekto podporuje, či už v mojom okolí alebo vy, moji odoberatelia, je proste úžasné. 
Tiež by som sa Vám všetkým chcela poďakovať za Vašu podporu, keďže sa sa Vás tu za ten rok nazbieralo už 107 a že tu je už vyše 730 komentárov. Tiež ďakujem za všetky Vaše krásne správy na asku, veľmi ste mi s tým robili radosť a motivovali, aby som na blogu pracovala stále viac a viac. 


Hore vidíte mojich deväť najlaikovanejších fotiek na instragrame za tento rok, za čo sa Vám mimochodom chcem tiež poďakovať. Rok 2015 som začínala s niečo okolo 1000 folowermi a teraz Vás tam je vyše 3200! Ak ma ešte nefolowujete, nezabudnite to zmeniť: _ssayya. Taktiež som si založila na Facebooku fun page k môjmu blogu, na ktorú sa budem v novom roku snažiť postovať čo najčastejšie. Doteraz sa tam aspoň objavujú najnovšie články, tak ak nechcete žiaden premeškať, dajte like TU


Prvý celý rok s mojim drahým je za nami a máme spolu síce aj zlé ale hlavne tie dobré zážitky. Či už chata, wellness v Tatrách, letné akcie ako Trebatické hody, Elements festial na Zelenej Vode, Free Summer v Košiciach alebo penová party, dni u mňa alebo u neho, alebo jeho zápasy, či už z hokeja alebo hokejbalu, na ktorého som chodila ako jeho verná veľká fanúšička podporovať. Som mu naozaj veľmi vďačná, že tento rok so mnou vydržal napriek všetkému, keďže som veľmi komplikovanej povahy a má to so mno veľmi ťažké. 


Musím spomenúť aj to, že som si tento roku splnila aj dva z mojich najväčších cestovateľských snov, návštevu Amsterdamu a Parížu. Naozaj tieto mestá vidieť je zážitok na celý život a pevne verím, že sa tam vrátim opäť. Okrem týchto dvoch miest som vrámci výletu navštívila aj belgické Antverpy, na ktoré budem taktiež spomínať iba v dobrom.


Tiež sa na blogu objavilo zopár outfitov, síce nie toľko, koľko som si predstavovala a plánovala ale tu je výber mojich najobľúbenejších. Tento rok, pevne verím, ich bude viac, keďže som na Vianoce dostala zrkadlovku, budem sa snažiť fotiť outfity čo najčastejšie. Celkom ma to aj baví, kombinovanie oblečenia ma bavilo už aj ako menšiu, tak sa dúfam máte na čo tešiť. 

Viem, že čo teraz napíšem je celkom klišé ale prajem Vám všetkým, aby bol tento rok minimálne aspoň tak dobrý, ako bol rok 2015. Ak pre Vás tento rok nebol práve najlepší, tak nech je aspoň o polovicu lepší. Nezabudnite si stanoviť do nového roka ciele, ktoré chcete dosiahnuť a užívajte si každú sekundu.
Šťastný nový rok!


                    FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Amsterdam je taky můj sen, tak snad se tam letos podívám i já :) Hodně štěstí do nového roku :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mala si krásny rok :-)
  stylebymyself.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mala si super rok saška :3 Už len kvôli tomu cestovaniu :3 Som veľmi rada , že som ťa v tomto roku mohla spoznať a verím, že sa ešte stretneme na nejakej opekačke :)

  Nicolette Lear

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásne fotky a aj outfity :)
  https://tobecreativehasnolimits.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Paříž miluju :) Určitě jsi měla nádherný rok :)
  www.itisginger.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Úžasné fotky. Paríž milujem a ty si zažila naozaj nádherný rok

  Pozývam teba aj tvojich čitateľov na moju extra MEGA GIVEAWAY (4 súťaže v 1) v ktorej si môžeš zasúťažiť o poukážky ale aj o viac ako 40 pruduktov z kozmetiky, knihy či šperky

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Pekný rok si mala :) dúfam, že aj ja čoskoro navštívim Amsterdam a Paríž :) nech vám to s priateľom ešte dlho vydrží
  Jane´s World

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Premňa bol minuly rok jeden z najhorších v živote a najťažších pretože mi umrel najmilovanejší človek pod slnkom, ale samozrejme sa našli aj pekne chvilky, no dufam, ze to bude uz len lepsie :)

  OdpovedaťOdstrániť