10 random faktov o mne

24 decembra

Blogujem už pomaly dva roky a uvedomila som si, že je na mojom blogu veľmi málo osobnejších článkov a že v podstate toho o mne viete veľmi málo. Chcela by som, aby bol tento blog viacej osobnejší, nie len stále dookola recenzie, outfity a podobné a vlastne o mne, ako o človeku, neviete takmer nič. Keďže blog sa predtým vnímal skôr ako internetový denníček, chcem, aby ste ma brali ako svoju internetovú kamarátku, ktorá Vám poradí, pomôže, dá tipy a triky, preto som sa rozhodla, že budem vydávať aj takéto osobnejšie články. 
Na začiatok tu mám pre Vás článok s desiatimi faktami o mne. Avšak nebudú to fakty typu ako sa volám, kde bývam, koľko mám rokov ale skôr také zaujímavosti a veci, s ktorými sa chcem s Vami podeliť a tým pádom ma aj viacej spoznáte. 


1. Milujem kvety, obzvlášť tulipány. Najradšej by som ich mala všade. Snívam o tom, že keď raz budem veľká, budem mať v záhrade kríky s ružami a záhony s kvetmi (prekvapivo, najmä s tulipánmi).

2. Neskutočne sa mi páčia tetovania. Samozrejme nie také, ktoré vyzerajú ako nakreslené fixkou, rozmazané alebo absolútne nezmyselné, ale hlavne také, ktoré aj nesú nejaký význam. Keď som bola malá, snívala som o tom, že si dám na ľavú ruku spraviť rukáv, od spodku ruky po lakeť by sa tiahli ruže, z ktorých vychádza biely tiger. Teraz, keď som väčšia, som si to už dobre premyslela a už nedočkavo vyčakávam deň, keď si dám na ľavé predlaktie z vnútornej strany vytetovať hlavu vlka, ktoré má pre mňa hneď viacero významov. Taktiež si chcem na pravé vnútorné predlaktie dať vytetovať hlavu tigra, na chrbát krídla, na klúčnú kosť citát, na ľavé vnútorné zápästie korunku a na hornú časť ľavej ruky zvnútra dátumy narodenia mojich rodičov.

3. Mám strašný strach z pavúkov a iného hmyzu, výšok, klaunov, tmy a z toho, že zostanem sama.

4. Paradoxom je, že chcem hrozne skákať bungee jumping. Aj keď asi zomriem od strachu.

5. Zbožňujem zvieratá, akékoľvek. Taktiež som ich veľký ochranca. Vždy ma rozplače, keď vidím, ako niekto týra zvieratá, najradšej by som všetky zachránila, zobrala ku nám domov a starala sa o ne.

6. Som závislá na teniskách, najmä na Converse a Nike. Mám to po ocovi, stále si nejaké kupujeme, aj keď ich máme viac než dosť, mama už je z nás celkom na nervy.:D

7. Naozaj veeeľmi dlho som túžila po zrkadlovke. Konečne sa nado mnou Ježiško zľutoval a tento rok ma bude čakať po stromčekom! Jasné, že s ňou budem aj spávať.♥

8. Veľmi veľa som sa naučila, čo sa týka kamarátstiev. Prišla som na to, že všetci ľudia, ktorých som považovala za "BFF" boli falošní a opustili ma a tí, od ktorých by som to možno čakala najmenej pri mne zostali. Takisto som sa naučila, sa neoplatí niekomu pchať do zadku, keď nemá záujem a takisto nie je kamarát ten, ktorí na teba zabudne kvôli novím ľuďom. Som veľmi vďačná, za tých zopár ľudí, ktorí pri mne zostali a hrdo ich môžem nazvať ozajstnými kamarátmi.

9. Možno mi už tiahne na osemnásť (hovorím o tom, ako keby mám mať štyridsať:D) ale v srdci (len v srdci?) budem dieťa naveky a proste milujem Mimoňov, Mickey Mousa a Hello Kitty. Taktiež som veľký milovník dobrých rozprávok ako napr. Ja, zloduch, Frozen alebo Na vlásku.

10. Najlepšie sa mi relaxuje pri čítaní blogov. Nemám až tak rada you tube, vlogerka musí byť naozaj dobrá, aby ma bavilo pozerať jej videá, ale blogy fakt môžem. Vo voľnom čase si rada sadnem pri notebook alebo na posteľ s tabletom v ruke, hľadám nové blogy a ak ma zaujmú, dokážem si ich prečítať od začiatku po koniec za jeden večer, taktiež z nich rada zbieram inšpiráciiu a aj nápay na články. 

Fuha, celkom som sa rozpísala. Tak a teraz ma trošku viac poznáte a môžu byť z nás internetové BFF, haha. Dúfam, že sa takýto typ článkov bude páčiť a možno, že som Vás aj niečím zaujala. A keďže je dnes ten náš vytúžený Štedrý deň (ktorý ako každý rok ubehne, ani sa nenazdáme), želám Vám všetkým krásne sviatky strávené v pokoji s Vašimi blízkymi a nech sa Vám splnia všetky Vaše priania.


         FACEBOOK  |  INSTAGRAM  |  ASK  |  TUMBLR

You Might Also Like

13 komentárov

 1. Spoločnú máme asi len tú slabosť pre tetovania, ale inak skvelé fakty :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. S tetováním jsem na tom úplně stejně, už mám vymyšleno spoustu motivů, co bych si chtěla nechat vytetovat, jen jsem hrozný srab a bojím, že bych v půlce utekla z křesla, ale snad už ten příští rok nějaká ozdůbka na mě bude :)

  Zvu Tě na mojí Giveaway!

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Musíš být úžasný člověk:) "Tříděním kamarádů" si podle mě projde každý v určitém věku... Lepší pár dobrých kamarádu než mnoho falešných:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mily clanek, hidne veci mame spolecnych - hlavne tu lasku ke zviratum ci tetovanim! A stejne jako ty moc nemusim koukat na youtube videa, radsi blogy :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. to s tymi kamaratstvami je bohuzial naozaj pravda:/ ale super clanok!
  Pozyvam na povianocnu GA, kde najdes veci od Guess ci Dermacolu. Tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2015/12/povianocna-ga.html

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Články osobního typu mám hrozně ráda :) Víc takových :) Tetování se mi taky hrozně líbí, tak uvidíme co rok 2016 přinese :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Milujem takéto články, osobne ma bavia viac ako len recenzie o outfity. :)
  SweetSunshine

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Taky mám pocit, že jsem dítě navěky :D

  eL

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Máme toho hrozně moc společného:D taky miluju kytky, ale hlavně růže, pivoňky a karafiáty.
  Co jsem dostala k Vánocům?

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Máme toho celkom dosť spoločné :D Hlavne s tými topánkami. :D Inak skvelý článok ;)
  Fashion Lovers

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Super fakty:)
  taktiež milujem tulipány, preto som si zamilovala aj Holansko:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Asi je nás víc, co zůstanou navždy dítětem:-) Jinak také se mi strašně líbí tetování. Dokonce mám doma i strojky a barvy, takže zatím se učím na tréninkových kůžích:-) Stala jsem se tvou pravidelnou čtenářkou, jinak zrovna začínám s blogem a byla bych moc ráda, kdyby ses mrkla. Začátky jsou vždy těžké, tak bych ti byla moc vděčná, kdyby ses stala také pravidelnou čtenářkou. Moc by mi to pomohlo. Přeji krásný zbytek dne :-)

  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 13. celkem hodně věcí máme společných, ale mě třeba hmyz nevadí, to spíš hadi, to je úplnej děs!:D

  OdpovedaťOdstrániť