Dreams come true

05 októbra

Práve je 8:17 ráno, keď píšem tento článok a užívam si teplú posteľ, zatiaľ čo vonku prší. Od samého vzrušenia neviem spať, tak som sa rozhodla, že vyplním čas niečím užitočným a napíšem článok pred tým, ako sa odídem. Tie, ktoré sledujete môj blog už dlhšie viete, o čom hovorím. Pre tie, ktoré môj blog vidia prvý krát alebo ho nesledujú až tak často, dnes odchádzam zo školy na týždeň do Amsterdamu a Paríža. 
Svoje pocity ani neviem opísať. Som nadšená, nedočkavá, nervózna, mojim telom prechádza mravčenie a v hlave mám paniku, čo si mam zbaliť a aby som niečo podstatné nezabudla. Aspoň dážď vonku a pravidelné odfukovanie môjho psíka ležiaceho vedľa mňa ma z časti ukludňuje. Moc sa mi nesmejte z toho, ako veľmi sa teším, pre mňa sú tieto dve mestá jeden z mnohých snov, ktorý sa mi konečne splní a budem si ich môcť odškrtnúť z pomysleného zoznamu. A taktiež, samozrejme, sa o svoje zážitky a spomienky na krásne miesta podeliť s Vami. 
Dnešný článok avšak nebude informujúci ani random, ani o kozmetike ale taký menší outfitový. Tie, ktoré ma sledujete na mojom instagrame (ktorý nájdete TU) určite viete, že ako som vo štvrtok bola s kamarátkou na káve, trochu sme aj pofotili môj outfit, v ktorom som mimochodom večer takmer zamrzla. Avšak čo nespravím pre pekné fotky, haha. 

crop top - Tally Weijl
koženka - Mango 
sukňa - Reserved
nadkolienky - H&M
slip-ony - New Yorker
kebelka- CCC


 Mrzí ma trochu, že fotky nie sú až tak kvalitné ale bolo aj dosť zlé svetlo a fotili sme iba mobilom, tak treba trochu nad kvalitou prižmúriť oko, haha, Podstatné je, že outfit je vidieť dobre. 
Ja si idem ešte dobaliť posledné veci, skontrolovať, či mám všetko a o 15:00 hurá na cestu! Tak sa tu všetci majte krásne, vydržte ďaľší týždeň školy a ja sa Vám ozvem s novými článkami pravdepodobne v nedeľu. 
Pokiaľ by ste chceli výlet prežívať spolu so mnou aspoň cez sociálne siete, tak ma nezabudnite sledovať na mojom Facebooku (TU), Instagrame (TU) a na Snapchate: ssajus.
Majte sa tu krásne, pa!

You Might Also Like

22 komentárov

 1. jeeej, super! teším sa na príspevok a fotky z Amsterdamu <3 tiež je to môj sen! inak parádne miesto na fotky))
  btw obdivujem ťa, že si si vzala crop top :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jeej ďakujem:) Amsterdam bol nádherný:) vieš čo, vtedy až taká zima nebola:D

   Odstrániť
 2. Super fotky, hlavně ty na mostě!:) a ten crop top ti děsně sluší :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásnej outfit :))
  http://nellylove99.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super článok! Pekné fotky. Tá sukňa vyzerá super a veľmi ti svečí. :)
  Domi Lap

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pekný outfit,nie je vulgárny a nepríde mi lacný ale zároveň je vyzývavý a hravý :)


  http://firstblogmaggi.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť