Summer goals #2015

21 júlaLeto, leto, letíčkoo. Tiež tak milujete toto obdobie? Len tak ležať na lehátku na terase alebo pri vode a užívať si slnečné lúče. Síce niekedy sú teploty vysoké tak, že sú až neznesiteľné, vedela by som mať leto aj celý rok. Nenávidím, keď musím mať na sebe štyri vrstvy oblečenia a aj tak sa trasiem od zimy. Takto na seba hodím iba plavky, šaty, sandále, nemusím riešiť a ide sa! 
Ale keď si predstavím, že už prvý týždeň je za mnou a ja.. Vlastne som dokopy ešte ani nič nestihla. Nepostla som ešte ani jeden článok, ani nič produktívne spraviť, jedine sa tak spáliť (:D). Preto by asi nebol zlý nápad (aspoň pre mňa) spraviť summer goals list a na konci si to pekne prejdeme, či sa mi podarilo všetko splniť.

1. Viac príspevkov 

Áno, áno, sľubujem to stále ale cez školský rok mi zakaždým do toho niečo vbehlo, či už škola, brigáda, alebo som bola niekde preč a nemala som toľko času na pridávanie príspevkov. Ale teraz je predsa leto a prázdniny! Hlavu mám kopu nápadov na články, len to treba všetko doladiť a nafotiť. Nechcem niť prezrádzať dopredu ale pokiaľ všetko dobre pôjde, môžte sa tešiť na kopu článkov! ( Momentálne sa ale najviac teším asi z nového dizajnu blogu, na ktorom som pracovala!)

2. Video??

Keďže je to leto a veľa volného času, rozmýšľala som, že ho nejako sproduktívnim a ku môjmu blogu pripojím aj you tube kanál. Nápady by aj boli, jediná vec, ktorej sa bojím je, že budem videá dávať len sama pre seba (:D). Ak by ste radi videli odo mňa aj videá, napíšte mi do komentára, nech sa rozhodnem!

3. Cestovanie 

Na dovolenku tento rok asi nepôjdeme, keďže ja idem v októbri do Amsterdamu a Paríža ale chcem aspoň precestovať Slovensko, pozrieť sa do Tatier, každý druhý víkend som v Košiciach, takže tam chcem ešte viac spoznať okolie, lebo tam je naozaj krásne a samozrejme aj pochodiť západ. Mimo Slovenska sa zatiaľ chystáme iba do Zlínu a možno aj do Parndorfu.


4. Brigáda 

Samozrejme si za leto chcem zarobiť aj nejaké tie peniaze. Na brigádu som si vyčlenila čas od pondelka do štvrtka od 6.00 do 14:00, no zatiaľ som nebola ešte ani raz (:D) a užívam si voľno, kým môžem. Ale mám také tušenie, že po auguste budem mať tej roboty až až.

5. Party, festivaly

Leto si treba užiť na 100% a  tomu samozrejme nesmie chýbať ani nejaká tá party! Už teraz máme s priateľom našu prvú letnú penovú party za sebou a aj s kamarátmi máme už nejaké tie ďaľšie party a festivaly naplánované.


6. Aquaparky

V horúcich dňoch sa treba osviežiť a prečo nespojiť osvieženie so zábavou? Na to sú aquaparky ako stvorené! Včera som navštívila aquapark v Senci, ktorý je mimochodom naozaj super a v blízkej dobe sa chystáme do Tatralandie!


7. Summer sales 

Baby, úprimne.. Všetky to poznáte. Vo výkladoch samé zľavy 50%, 70% a vy od samej radosti neviete, do ktorého obchodu skočiť ako prvého a kde oplieskať všetky peniaze. A keďže vo mne tá nákupná maniačka bola vždy, chystám sa zarobené peniaze niekde poriadne oplieskať!

8. Viac kníh, viac kresieb 

Milujem čítanie a milujem kreslenie. Naozaj. Je to pre mňa to najlepšie odreagovanie, V poslednej dobe som obidve aktivity nejako zanedbala, preto chcem cez leto stihnúť prečítať čo najviac kníh a nakresliť čo najviac kresieb!


9. Beh každé ráno 

Hovorila som si to celý jún, začnú prázdniny a budem chodiť každý deň skoro ráno aspoň pol hodinku behávať! A teraz každý ráno vyzerá takto: " Bože tak skoro, mne sa nechce, nechám to na zajtra." A toto si vravím každé ráno. Ale musím sa už k tomu predsa dokopať, to zanedbávanie pohybu začína byť na mne naozaj vidieť!

10. Pokožka ako čokoláda

No včera som slniečko asi podcenila a spiekla som sa až do červena :D. Avšak do konca leta chcem mať pokožku hnedú ako keby som práve prišla z dovolenky. Len prosím už nie červenú.
_________________________________________________________________________________
To by bolo k dnešnému krátkemu článku všetko. Dúdam, že sa Vám páčil a do komentára mi nezabudnite napísať, aké sú vaše summer goals.
Takisto ma nezabudnite sledovať aj na mojom Facebooku a Instragarame a ak máte nejaké otázky ale nápady na články alebo napríklad aj videá, ktoré by ste odo mňa chceli vidieť, dajte mi vedieť na mojom asku
Krásny slnečný utorok všetkým!

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Taky jsem si říkala, jak budu každé ráno běhat, nakonec z toho zešlo :D :(
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. neboj, sme na tom rovnako :D snáď sa už konečne do toho dokopem

   Odstrániť
 2. Tak to já poctivě běhám, akorát ne ráno, ale prostě vždy až se k tomu nějak dostanu :D ráno totiž venčím, ale můj pes není zas takový sprinter :D
  Každopádně Inferno od Browna je nejlepší knížka!
  www.deelays.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja som rada, že sa v takom teple môj pes ide so mnou aspoň prejsť:D :)

   Odstrániť
 3. mať čokoládovú pokožku, ach, to je sen. Mne sa vôbec nedarí opáliť, neviem, či mám taký typ pokožky alebo čo:D stále som biela, síce som to pominulé roky oceňovala, tento rok sa veľa zmenilo a chcela by som byť úplne hnedá
  teraz si mi dala chrobáka do hlavy, ani mne by neuškodil taký kratší ranný beh, asi nad tým pouvažujem:D
  Girl Who Is Obsessed | girlwhoisobsessed.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja sa zakaždým prvý krát "opálim" do červena. potom to už pekne ide:D :)

   Odstrániť
 4. u mňa chcem dosiahnuť hlavne viac kníh, ale akosi mi to nejde :( :D
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť