Outlet centrum Parndorf

26 júla


Normálne ja neverím tomu, že ono konečne po takom dlhom čase zapršalo! Nie že by som slnko a teplo nemala rada ale to, ako už dlho bolo teplo, sucho a dusno nie je už normálne. Veď tráva už nevyzerá ani ako tráva ale skôr ako slama! Preto toto príjemné osvieženie padlo vhod! 
Ale nie o tom som chcela. Včera sme sa ráno s rodičmi vybrali na výlet do Rakúska (Rakúsko je smrrrť), konkrétnejšie (ako ste si už určite všimli z názvu článku) do Parndorfu. 
Ako sme ráno išli, za Trnavou nám trochu spŕchlo a tak sme sa báli, že bude celý deň pršať. Opak však bol pravdou a ako sme prešli do Rakúska, krásne sa vyjasnilo a znovu bolo horúco. Aj keď nemčina sa mi moc nepáči (príde mi nemelodická), Rakúsko mám veľmi rada. Ako prejdete cez hranice, ten rozdiel, že ste už v inej krajine je naozaj cítiť (neprihliadajúc na to, že ich obyčajné cesty sú ďaleko kvalitnejšie ako naše diaľnice, vôbec Vás nenatriasa). Všade je čisto, všetko je upravené, mestá, mestečká aj dedinky sú naozaj krásne a aj to chovanie a zmýšľanie ľudí sa nedá porovnať (aj keď vždy a všade sa nájde čierna ovca). 
Ale do Rakúska sa rada vraciam nielen kvôli nádhernej krajine ale aj kvôli dobrým nákupom. Kvalitné a krásne veci známych značiek za naozaj dobré ceny, o ktorých by ste na Slovensku mohli iba snívať (hlavne o tých cenách).
V Parndorfe už určite každá z Vás bola (a ak nie, určite choďte, verte mi, že neoľutujete!). Nachádza sa asi 15 minút od Bratislavy. Prostredie je naozaj krásne spravené, všade je samá zeleň. 
Hlavnú časť Outlet centra tvorí obrovská otvorená nákupná pasáž orientovaná do oválneho tvaru. Nájdete tam obchody ako Prada, Burberry, Ugg, Michael Kors, Hugo Boss ale aj Vans, Nike, Puma, Adidas a mnoho ďalších. Keby sa chcete ísť pozrieť do naozaj každého obchodu iba v tejto časti. Zabralo by Vám to minimálne celý deň. 
Druhú časť tvorí uzatvorené menšie nákupné centrum, kde je taktirž pno obchodov, ako napríklad Only, parfuméria, obchod s okuliarmi, vínom a rôzne iné. 
A poslednú tretiu časť tvorí taktiež otvorená nákupná pasaž, kde sa nachádza McDonald alebo napríklad Clarie´s.
Ak si chcete nakúpiť kvalitné a pekné veci a hlavne také, ktoré nemá vo Vašom meste každá druhá, určite navštívte Parndorf, nakúpiť sa dá naozaj dobre. 
Chceli by ste vidieť aj HAUL?? Ak áno, napíšte mi či už do komentára alebo na ask.fm (klik). Takisto mi napíšte, či ste tento centrum v Rakúsku navštívili, prídne iné, kde sa takisto veľmi dobre nakúpiť.
Krásny slnečný prázdninový deň Vám želám!


You Might Also Like

10 komentárov

 1. Do Parndorfu sa chystám aj ja ^^ Haul určite sprav!

  www.hellomynameisev.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. vypadá to tam hezky :) pěkné fotky, a haul bude určitě super ^^
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Určitě napiš Haul :)
  My do Rakouska nejezdíme, když jdeme na nákupy, tak jen do Prahy, nebo výjimečně do Německa. :D
  -CrazyJull

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to ja zase som ešte nebola ani v Prahe ani v Nemecku :D hádam niekedy:)

   Odstrániť
 4. Ešte som tam nebola a určite sprav haul :))

  www.danycuks.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ty jo, to je asi ráj na nákupy co? :P Haul bude super! :)

  http://theelegantzone.com

  OdpovedaťOdstrániť