My Week in Photos

07 júna


Konečne to vonku vyzerá ako leto, slnko svieti, 30 stupňovépočasie a už len necelý mesiac školy! A síce, teraz mám v škole asi najviac hektické obdobie. Samé písomky, skúšania, záverečné skúšky, opravovanie známok na poslednú chvíľu a do toho ešte aj brigáda. Tento týždeň som sa ani na chvíľku nezastavila, nemám už ani moc času na cvičenie, celé doobedie v škole, po škole sa snažím ako tak dospať spánkový deficit, potom sa snažím naučiť na písomky, ktorých mám to teraz naozaj kopu, ako tak si stíham niečo zacvičiť (mrzí ma, že nemám čas behať) a od pol 6 do pol 9 hurá do roboty. Niekedy naozaj makačka!
Ale minulý víkend som si veru užila poriadne, kedže som bola u priateľa v Košiciach a boli sme na chate na Uhornej. Aspoň na chvíľku som vypla od učenia, práce a všetkého a užívala si prírodu a priateľa. Ešte tu aj mám pre Vás zopár fotiek z Košíc. Jednoznačne jedno z najkrajších miest Slovenska!A keďže je vonku tak horúco, moc zložité a mäsité jedlá mi nechutia, tak som si len spravila cestoviny so syrovou omáčkou a kuraciou šunkou. Nemôžem samozrejme zabudnúť na môj obľúbený krém od Avonu. Ach, tá vanilková vôňa!A piatok sme mali našu legendárnu hotelácku afterparty, tentokrát hoteláci v piatok otvárali leto na Pino pláži na Hornej strede. Hodím Vám sem aspoň fotku, ako som na party vyzerala.


Tak a to je z dnešného článku všetko, aj keď fotiek je málo, pretože eštw nemám nový mobil a len tablet so sebou vláčim, dúfam, že sa Vám fotky páčili a zostaňte verný môjmu blogu. Veľmi si Vás všetkých vážim!
Krásny týždeň, paa.

You Might Also Like

1 komentárov