Random post - Košice

04 mája

Tie z Vás, ktoré ma sledujú na mojom Instagrame určite cez víkend postrehli, že som zavítala do Košíc. Veľmi dlho som do tohto mesta chcela zavítať a poprezerať si ho, ale nikdy som nemala možnosť sa sem dostať a úprimne, takmer 5 hodín cesty ma dosť odrádzalo. Ale keďže môj priateľ je z Košíc, teda z mestskej časti Košíc a mama ma k nemu pustila na predĺžený víkend, bola som šťastím bez seba (samozrejme hlavne kvôli priateľovi).


 Najprv som si myslela, že cesta bude trvať dlho a budem sa nudiť, ale ubehla mi veľmi rýchlo a ani som sa nenazdala a okolo tretej som bola v Košiciach. 
Najprv mi môj priateľ spravil menšiu prehliadku mesta. Hneď pri stanici je veľmi krásny velikánsky part ohradený plotom a s velikánskou fontánou. Mrzí ma, že som Vám to tam nestihla pofotiť, pretože to tam bolo naozaj krásne, ale najbližšie ako tam budem Vám všetko pofotím a fotky doplním v ďalšom príspevku. Keď sme prešli okolo parku, prechádzali sme cez krásnu aleju stromov, ktorá končila pri menšom moste, vedúcom ponad cestu a na zábradlí boli pozamykané zámky s menami zaľúbených, ktorí si ich tam pozamykali. Taktiež Vám aj odtiaľto doplním fotky v nasledujúcom príspevku z Košíc. Ďalej sme pokračovali k námestiu, kde je známy Dóm sv. Alžbety a Spievajúca fontána. Úprimne, nečudujem sa tomu, že sú Košice Európske mesto kultúry, je tam proste nádherne a určite ho zaradím do zoznam najkrajších miest, v akých som bola. Potom sme sa už len boli popozerať do Auparku a k nemu domov. 
Na druhý deň sme vstávali skoro ráno a s jeho kamarátom a jeho tatinom sme sa presunuli do neďalekej dediny na chatu, kde sa v ten deň mala konať rozlúčka so sezónou, keďže môj priateľ tam hrá hokej. Okolo 11 sme išli na zimný štadión, kde mali tréning. Po tréningu sme sa ešte fotili a ja som sa do tých fotiek priam zamilovala, tak som sa rozhodla, že sa s Vami o ne podelím. 
Nemala som na sebe žiaden úžasný outfit, len som sa pohodlne obliekla, takže prosím, no hate. :D
No a zvyšok soboty sme strávili už len s jeho spoluhráčmi a ich rodičmi na chate, kde sme pozerali hokej a oslavovali až do nejakej polnoci. A v nedeľu som už poobede išla domov. Takže môj predĺžený víkend ja hodnotím na jedničku!
A čo Vy, ako ste si užili predĺžený víkend?

You Might Also Like

14 komentárov

 1. pekné fotky :) do Košíc sa chcem ísť aj ja niekedy pozrieť :) s priateľom ste spolu veľmi zlatí :) ja som mala super predĺžený víkend :) od štvrtku večera do soboty rána som bola v Chorvátsku a od soboty poobedia do nedele som bola na chate :D takže parádny víkend
  janesworldblog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. určite choď, je tam nádherne:) a ďakujeme veľmi pekne:) pfu, Chorvátsko teda závidím :D :)

   Odstrániť
 2. Košice sú fakt krásne, z domu to mám kúsok, takže som ich už pochodila vcelku slušne, chrám sv. Alžbety je nádherný, aj námestie sa mi veľmi páči, majú tu aj dobré obchody, dá sa tu dobre nakúpiť. Z obchodných centier u mňa vyhráva Optima, ktorá sa nachádza na konci mesta, je fakt zaujímavá a oplatí sa pozrieť si ju. Páči sa mi aj zimný štadión tuším Steel Arena ho nazvali, spomínam si ešte ako ho stavali. Cestu BA - Košice a ešte ďalej absolvujem čoraz častejšie a úprimne raz za čas je to fajn, častejšie sa ale človek začne nudiť, mestá už poznám ešte sa k nim len blížime a za 7 rokov cestovania som nepotreshla absolútne žiaden časový pokrok, šak Slovensko. Ale Košice sú fakt krásne, oplatí sa prísť.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. závidím, že Košice máš tak blízko a máš pravdu, naozaj krásne mesto:) do Optimy sa chystám, keď sa bude dať a keď začne sezóna, tak aj do Steelky na hokej,tak uvidíme, aké budem mať dojmy:)

   Odstrániť
 3. SUper článek a krásný fotky!:-) Jinak jsem si založila nový blog a na www.passengersmaniac.blogspot.cz se dozvíš víc a můžeš se zapojit do Giveaway:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Máš z Košic krásné fotky :)
  http://hollychicc.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. V Košiciach som bola strašne dávno, ale sú naozaj krásne :) Rada sa tam opäť vrátim... A ste pekný pár :))

  Life-by-romi

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Skvělé fotky. Podle mě si zasloužíš mnohem více followerů! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ahojky, ted jsem se dostala náhodou na tenhle článek, protože akorát jsem v Košicích na náštěvě.....teď budu vyrážet do centra si to celé prohlédnout:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. ahojky, ted jsem se dostala náhodou na tenhle článek, protože akorát jsem v Košicích na náštěvě.....teď budu vyrážet do centra si to celé prohlédnout:-)

  OdpovedaťOdstrániť