Spring wishlist

25 marca

Konečne nastalo moje najobľúbenejšie ročné obdobie - jar, kedy môžme konečne schovať zimné kabáty a vytiahnuť jarné bundičky.
Nové kolekcie sú plné pastelových farieb a kvetinových vzorov a ja sa pri niektorých kúskoch v obchodoch až roztekám šťastím, keď ich vidím. 
Aby som si uľahčila nakupovanie a ako to je u mňa bežné, nenakúpila milión veci, ktoré nakoniec buď nevynosím alebo neskombinujem, vždy sa snažím vytvoriť zoznam vecí, ktoré sú pre mňa danú sezónu must have.
 Ako sa vám páči? Čo nemôže chýbaš vo vašom wishliste?

MIKINA S POTLAČOU
Keďže ešte slniečko nehreje tak ako v lete, mikina bude určite súčasťou môjho jarného wishlistu, keďže mám najradšej športovo elegantnú módu. A samozrejme, keď je tá jar, potlač kvetov a farby musia byť!

TIELKO
Samozrejme okrem klasických tielok v základných a pastelových farbách musí byť aj nejaké, ktoré oživí aj ten najnudnejší outfit. Keď zbadala toto, okamžite ma zaujalo svojim detailom na chrbte. Ešte také nájsť u nás v obchode:(

DŽINY
Pre mňa je najväčší problém nájsť si rifle, keďže mám na ne dosť kritérií. Nesmú má príliš rozširovať, pretože niektoré strihy mi robia väčšie stehná, nesmú byť príliš tenké ale zas ani nie hrubé, tiež nemám rada, keď sú to "bedráče", mám radšej skôr vyšší pás, tiež sa v nich musím cítiť pohodlne a keďže mám dlhé nohy, musia byť aj dostatočne dlhé, v čom býva ten najväčší problém.:D
Ale naposledy som jedny objavila v H&M, ktoré mi sadli dokonale, tak dúfam, že ešte aspoň dvoje kúsky na jar, niekde objavím.

SLIP-ON
Mne sa tie topánky proste strašne páčia, ľahko sa dajú ku všetkému skombinovať a už sa nemôžem dočkať, keď si ich zaobstarám aj ja!

KARDIGÁN
Jasné, že okrem mikiny treba niečo elegantnejšie a vzorovaný kardigán v základnej čierno-bielej kombinácií je presne to, čo potrebujem.:)

BIELE CONVERS
Jednoznačne moje najobľúbenejšie tenisky a po nízkych bielych už pokukujem dlhšie, tak som sa rozhodla, že si ich na jar zaobstarám. 

KABELKA
Každá žena to pozná. kabeliek nikdy nie je dosť, preto si túto jar chcem zaobstarať jednu väčšiu, aj keď Michael Kors to asi nebude:( a jednu menšiu v nejakom pastelovom sfarbení. 

HODINKY
Už asi 4 mesiace pozerám po týchto hodinkách zakaždým, keď sme v Trenčíne. Tak žeby konečne?

OKULIARE
Okuliare patria jednoznačne do jednej z mojich najväčších závislostí, nikdy ich nebudem mať dosť. Od minulej jari som zháňala zlaté pilotky ale všetky, ktoré som v obchodoch objavila, mali strašne labilné rúčky. Naposledy som konečne jedny kvalitné objavila v H&M, vďaka bohu.

PANDORA NÁRAMOK
Asi som dosť náročná, ale neskutočne sa mi páči, tak možnoo.:)

CHANEL VOŇAVKA
Nieže by som po nej netúžila už pekne dlhú dobu, ale zatiaľ sa nikto nezľutoval:( Vidím, že by som mala zobrať veci do vlastných rúk.

LAKY
Laky sú jednoznačnou položkou vo wishliste, hlavne tie v pastelových odtieňoch!

Taak, dúfam, že sa vám môj spring wishlist páčil a niečím ste sa možno aj inšpirovali:)
Vidíme sa pri ďalšom príspevku, paa.

You Might Also Like

7 komentárov

 1. tie slip-on na obrázku sú krásne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. pekné kúsky :) ja som sa rozhodla, že teraz nebudem peniaze veľmi míňať, ale chcela by som si kúpiť športovú podprsenku a tenisky na behanie
  janesworldblog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super wishlist! Ta malá ''pastelka'' vypadá skvěle. :-)

  OdpovedaťOdstrániť