New beggining

20 marca

Uf, konečne piatok. Naozaj neznášam, keď nám v škole navalia každý deň nejakú písomku, samé stresy! Chvalabohu, že kvôli maturitám sme mali aspoň dva dni na oddych.
Ale o tomto som nechcela. Už dlhšie som rozmýšľala, že sa mi proste niečo nepáči, na mojom blogu, šatníku, štýle života proste na všetkom. Preto som sa rozhodla, že vo svojom živote spravím niečo ako jarné upratovanie.


Ako do prvého som sa pustila do blogu. Spravila som pár úprav na blogu, ktoré ste si určite všimli. Stavila som hlavne na jednoduchosť, keďže v jednoduchosti je krása. Keďže mňa osobne baví písať o rôznorodých témach ako je móda, kozmetika, životný štýl, recenzie, recepty, cestovanie a mnoho iného, tento blog zameriam skôr všeobecne. V blízkej dobe chcem pofotiť pár outfitov, spraviť nejaké tie recenzie, spísať svoj fitness plán, v nedeľu idem do Bratislavy, tak pridám new in a takisto chcem nafotiť aj pár random článkov a receptov. Takže máte sa na čo tešiť!
Avšak nesľubujrm nejakú pravidelnosť článkov, keďže bohužiaľ niektoré veci nestihnem, keďže som na odbornej škole a okrem veeeeľmi veľa učenia ma čakajú a všeliake odborné akcie, ale budem sa snažiť pridávať čo najviac a keď budem mať čas, nafotiť a napísať aj články popredu.:)

Ďalej sa chcem aktívnejšie venovať svojej FB stránke, kde budem pridávať nie len novinky z blogu/života, ale aj rôzne inšpirácie, outfity, tipy, proste všetko, s čím sa budem chcieť s vami podeliť. 

Ďalším bodom v mojom zozname je zmenenie šatníku. Nebude to zase nič radikálne, zostanem určite pri svojom športovo-elegantnom štýle ale chcela by som viacej tých elegantnejších kúskov a vniesť do neho nádych farebnosti, aj keď ako sa poznám, ostanem pri svojej obľúbenej kombináci tmavých farieb.:D

Posledný bod je môj životný štýl. Aj keď ja pohyb milujem, v poslednej dobe na mňa prišla zimná úlava a tento týždeň som bola prvý krát po vyše dvoch týždňoch vo fitku a veru, má to aj svoje následky. Dosť som zlenivela a zoslabla a v okolí pása aj pribrala. Važne pri pohľade do zrkadla až slzičky v očiach.:D 
Ale konečne som sa nejako pozbierala a v posledných dňoch sladkosti a nezdravé jedlá bokom a pomaličky nabieham na svoj starši režim a snažim sa čo najviac hýbať. V blízkej dobe pre vás chystám aj svoj fitness plán ako som už niekde vyššie spomenula, tak sa do toho môžete dať so mnou!


Tiež by som sa chcela viacej priblížiť k vám a chcela by som sa vám taktiež poďakovať, že môj blog sledujete, že komentujete, je mi to veľkou motiváciou, že v tomto mám pokračovať. Touto formou by som sa vás aj chcela opýtať, aké články by ste odo mňa chceli vidieť, čo vás zaujíma a poprípade, keby sa ma chcete čokoľvek opýtať, na mojom Asku sa ma môžete kľudne opýtať.:)

Tak teda, zatiaľ to bude odo mňa všetko, krásny zvyšok piatku želám a vidíme sa pri ďalšiom príspevku, paaa.


You Might Also Like

1 komentárov

  1. Držím prsty! ;)
    Ja som sa tiež rozhodla, že môj blog bude taký všeobecný :)
    http://best-copy.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť