Little party never kill nobody

11 októbra

Čauky láskyy.

Dneska taký kratší príspevok, ale tak musela som toto proste. 
Dneska ( pre vás to už bude včera, ale príspevok píšem dnes, čo je štvrtok, tak budem hovoriť ako o dneskajšku) máme zo školy, ako každý rok, welcome after party v Coolturáku.
Pre nás, Piešťanských hotelákov, je to tradícia a after party máme 4-krát do roku, na začiatku školského roka, teda v októbri, začiatkom decembra, keď máme u nás v škole DOD, u nás pod názvom Gastro (ale o tom bude aktuálny článok, keď Gatro bude), v strede februára polročnú a koncom mája, koncoročnú.

Čo vám poviem, vychovávajú z nás party ľudí. 
Neodpustila by som si proste, keby o dnešnej noci nenapíšem nejaký príspevok preto to vyskúšam spraviť formou denníku. 

Takže momentálne je presne 19:30.
 A ja.. No dobre ešte len som sa bola osprchovať a spraktizovať základnú ženskú hygienu. Nemôžem si odpustiť, ale musím podotknúť, že som sa tak šmykla v kúpelke na mokrej podlahe, že som chvíľku očakávala, že skončím v nemocnici a nie na party. 
Momentálne mám vyhádzané asi všetky skrine a všetko oblečenie je na zemi, pretože sa neviem rozhodnúť, čo na seba. 
Pobehujem tu v rytme pesničiek ( závislá som ostala- CLICK ) v nohaviciach a rozmýšľam, čo na vrch. 
Nakoniec som sa rozhodla, že si oblečiem úplne jednoduchý outfit, obyčajné čierne tielko, bledomodré potrhané nohavice, čierno-červenú kockovanú košelu a čierno-červené tenisky s mašličkou. Na ľavej strane som z boku zaplietla vlasy.
Dosť ma mrzí, že som neodfotila, ako som sa nalíčila, lebo sa mi to naozaj vydarilo. Robila som si klasické dymové líčenie. A ako doplnky som zvolila kruhové zlaté náušnice, čierno-zlatú reťaz a jemné náramky.Áno, kvalitka prvých dvoch fotiek je "úžasná", ale ponáhľala som ( zase som nestíhala ) a môj mobil neotí práve najlepšie, hlavne, keď je zlé svetlo ( omg, nech už mám nový ).

Taaakže, nakoniec tento príspevok dokončujem o deň neskôr ako som plánovala, ale včera (piatok) som po škole dospávala a potom prišla kamarátka a išli sme na hokej a večer som už bola príliš unavená.
Ako som si afterku užila? Excelentne! Bola som s tými najlepšími ľuďmi, super sme sa zabavili, zatancovali, aj čo to popili, ale to k tomu patrí a spoznala som aj zopár nových ľudí, stretla sa s kamarátmi, ktorích som už dlhšie nebavila a proste sme si noc dokonale užili!
No a okolo pol 3 pomaličky domov a šup-šup do postieľky.

Len tak pre zábavu. nájdete ma? :DTaaak a to by bolo k dnešnému postu asi všetko.
Vidíme sa v ďalšom a užívajte zvyšok víkendu, paaa. 

You Might Also Like

2 komentárov

 1. Hmm taketo disky by som brala. Mávali sme to tak v prváku- to som tam nechodila a potom už nie... Ale namiesto toho máme plesy- prvú pol hodinu sa tvárime decentne, akože všetko ok a potom sa to mení na neskutočnú párty :D A potom to skončí tak, že sme radi že sme nezničili šaty. Topánky to zatiaľ nikdy neprežili :DD

  http://life-by-romi.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. my 4 krát do roka afterparty a na Valentína ples:) ale to ti ešte nepoviem, ako to tam prebieha ale myslím, že nejako podobne:D

   Odstrániť