I don't care

19 augusta

Ahooj krásky, 
prepáčte, že som tak dlho nepísala ale úprimne, nemala som žiadnu inšpiráciu a všelijaké hlúpe príspevky o ničom, ktoré nie sú vôbec zaujímavé som sem zbytočne dávať nechcela. 
Doobeda som sa znovu nudila ako cez prázdniny zvyčajne a pozerala som si obrázky na WeHeartIt, keď tu na mňa vyskočil tento obrázok zo seriálu Priatelia. 

Vážne úprimne niekedy nechápem, na čo sa ostatný starajú do životov niekoho iného. Nebol by svet hneď krajší, keby sa každý stará o seba?
Ohováranie, podrazy a faloš vládnu svetu. To je proste dnešná doba. Mnohý tvrdia, že pravá láska a kamarátstvo už ani neexistuje. Podľa mňa hlúposť.
Všetko je o psychike a myslení človeka. Vraj vo vzťahu vždy musí jeden druhého podviesť. Ale to vôbec nie je pravda. Nemusí byť taký každý človek a každý vzťah. Len by každý mal aspoň na chvíľku prestať riešiť druhého a zamyslieť sa nad sebou. Čo je na tom cool, keď má niekto každý týždeň alebo mesiac iné dievča alebo iného chalana. Podľa mňa je oveľa viac "cool", keď je niekto s niekým rok a viac a ľúbia sa a sú si verný. 


A ináč ako trávite leto? Aj keď mne to počasím moc ako leto nepríde a dosť ma to štve a celé dni sa mi ani žiť nechce, ako som unavená. Ale čo sa týka zábavy, som spokojná, aj keď akcie boli zatiaľ iba dve a to Elements festival na Zelenej Vode a tento víkend hody v Trebaticiach. Kvalita spoločnej selfie je "úžasná" ale treba to brať s rezervou :D
*
Kto by si bol pomyslel, že sa dá tak dobre zabaviť aj na Tublatanku. :D Také niečo som naozaj nečakala. Ale ináč to bol vydarený víkend, s kamarátmi sme sa vyjašili na kolotočoch a zatancovali si aj na IMT Smile a Ine Cafe. P.S. Na pesničke od IMT Smile Cesta druhej triedy som toto leto mierne závislá. 
Do konca leta zostávajú 2 týždne a za tie toho už asi veľa nestihnem, ale s kamarátmi chceme ešte ísť na Zelenú Vodu buď na DJ EKG alebo na Kaliho a chceme ešte stihnúť opekačku, možno aj stanovačku a menšie nákupy do Bratislavy. 
Takže krásky, užívajte posledné dva týždne leta, zabavte sa ešte najviac ako sa dá a tešte sa na ďalší príspevok, papa.


You Might Also Like

3 komentárov

 1. Pozývam Vás na môj blog o kráse, móde a o mojom živote !
  http://romanacserhelyi.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. pekný článok :) s tými vzťahmi s tebou súhlasím

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Anonymný30/1/15 22:53

  Ahoj pěkný článek, lidé jsou znudění svým životem proto radši řeší jiné lidi, znám pár takových.
  Přátelé na ty ráda koukám. :D
  veviii.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť