Stay positive

15 júna

Ahoj lásky krásky. 
Dnes budem písať na troška inú tému, ako je móda, kozmetika alebo lifestyly.
Všimla som si, že v poslednej dobe sú všetky dievčatá smutné z toho, že ich chalani nechcú alebo ich nechajú, majú zlomené srdiečka, depresívne myšlienky, neusmievajú sa a stále sú smutné.  
Baby, verte mi, že viem ako sa cítite, keďže dnes to je presne 6 týždňov od vtedy, čo sa so mnou po skoro po 9 mesiacoch rozišiel môj priateľ s tým, že mi napísal, že to už nemá zmysel. Ale náš vzťah bol dosť komplikovaný, hlavne kvôli diaľke a tomu, že on je hokejista a aj keď sa ľúbime, zatiaľ byť spolu nemôžeme ale snažíme sa byť aspoň neustále v kontakte. 
Ja viem, že to bolí, keď vás nechá chlapec, na ktorom vám záleží, ľúbite ho a strávili ste s ním istý čas a boli ste pri ňom šťastné. Ale žiadny chalan, naozaj žiadny, vám nestojí za to, aby ste pre neho plakali a trápili sa! Keby to je ozajstný chlap, nikdy by vám neublížil! A keď vám ublížil, nie je to chlap ale ešte dieťa. Nestojí vám za to, všetky ste nádherné, úžasné baby a máte na toho najlepšieho a najdokonalejšieho chalana na svete, ktorí s vami bude zaobchádzať ako s princeznou a nie ako s hračkou. 
Že to nejde na to nemyslieť? Aj ja som si to myslela. A verte mi, najhoršie bolo, keď som od každého počúvala ako na neho nadávali a hovorili mi, že bude lepší a nech proste zabudnem. Musíte si uvedomiť svoju hodnotu! Zhlboka sa nadýchnite, utrite si slzy, pustite si nejakú veselú pesničku ( ja počúvam stále 4D- Slobodný ) a povedzte si: Som úžasná, nádherná baba a nestojí mi za to trápenie! 
Život je príliš krátky a sme príliš mladé, aby sme sa trápili. Treba sa baviť, užívať si, tráviť kopu času s kamarátmi a nemyslieť na zlé veci. 
Takýchto rozchodov bude ešte veľa, veľa chalanov príde aj odíde ale pamätajte, že jedného dňa príde ten pravý, s ktorým budete šťastné a budete s ním až do konca! 
Všetkým vám držím palčeky! 

BTW: Na túto tému som sa v menšej slohovke vyjadrila aj na mojom asku a budem rada, ak si to prečítate a keď potrebujete poradiť, stačí napísať rada vám pomôžem! :) 
A nezabudnite, STAY POSITIVE!


You Might Also Like

1 komentárov

  1. pěkně řečeno :) Rozchod je těžká věc, nicméně, řekla jsi to úplně přesně. Každá slečna, žena na světě si zaslouží muže, který s ní bude zacházet jako s princeznou a bude mít oči jen pro ni. To je třeba si uvědomit.. lost-strength.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť