Happy day

17 mája

Myslím, že teraz je to na každú z nás dosť. Bol primačkový týždeň, blíži sa koniec školského roka a kopa koncoročných písomiek a záverečných skúšok. Same stresy a nervy. Alebo sa s vami rozišiel priateľ a vy sa celé dni utápate v slzách. Čo tak jednu sobotu vypnúť a spraviť si relaxačný deň? Prospeje to nie len našej psychike ale aj nášmu výzoru.


Možno si poviete, že mne sa to hovorí ľahko ale ja to tiež nemám teraz najľahšie, keďže ma čakajú záverečné skúšky z varenia a prednedávnom sa mi skončil takmer 9 mesačný vzťah. Ale predsa život ide ďalej, aj keď je jasné, že mi to chýba ale aspoň mám čas sa venovať svojím kamarátom a sebe a pokiaľ to bolo ozajstné, tak sa to ešte vráti a pokiaľ nie, určite príde niečo lepšie. Hlavne netreba prestať veriť a usmievať sa!


Keďže je tento deň o nás, tak sa pojokne vyspite aj do obeda. Ale ja som "ranné vtáča" a už okolo 9:00 som hore. Začiatkom dňa sú raňajky a keďže je sobota a nikam neponáhlam, môžem sa v klude najesť. Ja najradšej raňajkujem ovsené vločky s jogurtom a ovocím alebo celozrnné pečivo s morčacou alebo detskou šunkou a k tomu zeleninu a na pitie buď jemne perlivú minerálku alebo 100% džús. Popri raňajkách mám vždy pustené pesničky, najlepšie nejake živé, veselé, vďaka ktorým mám dobrú náladu hneď od rána. Momentálne sú pre mňa top: 
- Pharrell Williams - Happy 
- Katty Perry - Dark horse ft. Juicy J 
- #SELFIE  - The Chainsmokers

-Demi Lovato - Really Don't Care  ft. Cher Lloyd 

Keď sa naraňajkujem, umyjem si zuby a vyčistím si pleť pleťovou vodou. Momentálne striedam tieto dve: Garnier Pure a a Avon Clear skin 


Potom, keďže sa snažím niečo robiť so svojou postavou, si idem na 15 minút zacvičiť. Cvičím podla aplikácie NIKE+ ale cviky si upravujem podla seba a miešam to aj s pár cvikmi z pilatesu. 
Okolo 12:45 sa naobedujem. Väčšinou sa snažím obedovať zeleninové jedlá. Dnes som mala brokolicové fašírky s celozrnným chlebom, paradajkami a šalátovou uhorkou. 
Po obede som si dala chvíľku pauzu, pustila som si album Kontrafakt a robila na tomto príspevku. 
Navečer sme si s kamarátkou išli sadnúť do kaviarne Deja Vu na naše oblúbené čokoládové latte a prejsť sa okolo Váhu. Troška nám stúpla hladina a zatopila naše oblúbené miesto na fotenie. 


Potom sme sa už iba prešli prejsť po meste a večer pozerať domov hokejík a fandiť Slovensku. Samozrejme, hokej skončil super, keďže sme vyhrali 4:1, čiže ďalší dôvod udržať si super náladu. 


Tak a takto vyzerá jedna z mnohých verzií môjho "happy dňa". Nezabudnite myslieť pozitívne, snažte sa nemyslieť na to zlé a venujte sa nejakej činnosti, hlavne sa neuzatvárajte do seba, to je to najhoršie čo môžete spraviť. 
A ak máte takých super kamarátov ako ja, ktorí vás nenechajú sa trápiť, máte to vyhraté na 100%. 
Pravých priateľov nenájdeš tak ľahko, preto si ich treba strážiť! You Might Also Like

1 komentárov

  1. S tým, že je to na každého teraz dosť máš pravdu... :) A tie raňajky vyzerajú fest dobre :3

    http://lovelybeautybook.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť