City fest

26 mája

Náročný víkend je konečne za mnou a znovu je pondelok. 
Prečo náročný? Od minulého roku sa každý rok v máji opakuje v Piešťanoch City Fest, kde vystupujú rôzne hudobné skupiny. Tento rok ma naštvalo hlavne to, že kvôli preloženiu City Festu kvôli počasiu svoju účasť zrušili Rytmus a Zoči Voči, ale aj tak bolo plno zábavy, jeden z najlepších víkendov aj vďaka ľuďom, s ktorými som bola. No a v nedeľu sme boli s rodičmi na väčších letných nákupoch v Laugaríciu v Trenčíne.

Foto. M. Petlák 

Ale ako inak, City Fest nesklamal ani tento rok, všade bolo plno ľudí, jedla a pitia a zábava bola naozaj super. V piatok sme si s kamarátkami zaskákali najprv na skupinu Funny Faces a potom na Gladiátor a potom ešte nasledoval Vidiek a Na Ex, ale to sme už s kamarátmi išli do mesta. 


Na druhý deň o 21:00 vystupovala skupina Desmod, ktorá tiež super rozbalila a potom nasledovali Gypsy Čáves, ktorí spievali skôr cigánske piesne, ale bola sranda. O polnoci malo vystúpiť ešte slniečko, ale začala búrka a strašne pršalo, tak to presunuli na nedeľu a išli sme domov.

 Lásky, krásky, najelpšie kamarátky, aké si človek môže priať!

*
No a teraz sa presuniem k tej nákupnej časti. Ako som už spomínala, v nedeľu sme boli na nákupoch v Trenčíne v Laugaríciu. Ako každá baba, ani pre mňa toho oblečenia nikdy nie je dosť a novým letným kolekciám som proste nemohla odolať.

Hneď ako som vošla do Reservedu, očarili ma tieto farebné vzorované šaty po kolená.

Reserved

Široké tričko? Rozhodne áno! Ja som objavila toto sivo-fialové s potlačou, ktoré stačí zapraviť do vyšších kraťasov a vyzerá to fakt super. 

Reserved

 Keď idem v lete večer von, vždy si do kabelky hodím tenký kardigán, keby sa náhodou ochladí. Tomuto krémovému som proste nemohla odolať a aj ho veľmi ľahko zladím k čomukoľvek. 

H&M

Crop topy proste letia a k vysokým kraťasom vyzerajú fakt super. 

New Yorker 

Dlhé vzorované šaty som zháňala už dlhšie a tieto mi proste padli do oka. Nevyšli mi odfotiť celé ale v blízkej dobe sa pokúsim pridať fotku, kde budú celé. 

New Yorker 

Štýlová džínsová vestička sa hodí ku všetkému a na tekto konkrétnej sa mi páčia hlavne štýlové nášivky. 

Gate 

Tielok nie je nikdy dosť. Prvé tielko ma zaujalo hlavne vďaka veľkému obrázku ananásu vpredu. Druhé má výraznú červenú farbu a je skôr športovejšieho typu. Posledné je skôr ako keby krátky farebný svetrík. 

 Gate

Gate 

Gate 

Vysoké šortky sú must have a keďže milujem farby, tieto dúhové som tam proste nemohla nechať. 

Tally Weijl 

Farby a vzory everywhere. Tieto kraťase mi proste nemohli chýbať. 

Gate 

Rifle so zvýšenám pásom a ešte k tomu vo veselých farbách sú top a hodia sa práve na jar a leto.

Tally Weijl 

Topom bez ramienok sa nedá nič pokaziť. 

H&M

A samozrejme ešte niake tie doplnky. Batoh s etno vzormi, modro-zelené okuliare, čierna látková čelenka s mašličkou a farebné pyramídky na ozdobenie. 


Humanic 

Gate 

Gate 


Gate

xoxo, Saja

You Might Also Like

0 komentárov